Çözüldü Harun Yılmaz ifşası sahte mi?

• Konuyu başlatan aKuu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 48B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
Biliyorsunuzdur naifliğiyle bilinen vücut geliştirmeci ve içerik üreticisi Harun1453'ün olduğu iddia edilen mast. videosu internete yayıldı. Çoğu kişi gerçek, çoğu kişi deepfake veya başka biri olduğunu söylüyor. Ben emin değilim açıkçası, belki sevgilisine vesaire yollamış ve oradan internete sızmıştır, veya deepfake de olabilir. Çünkü Harun abi gibi eli kolu bağlı biçimde video çeken efendi bir adamın kendi isteğiyle böyle bir videoyu yayınlayacağını hiç düşünmüyorum. Sizin yorumunuz nedir?

Çözüm
Deepfake, gözlerine bakarsanız gözleri simsiyah ve göz bebeği yok denecek kadar az, kalktığında çenesinde bir değişiklik oluyor. Beyaz Kurt'un kanıtları doğru.
Biliyorsunuzdur naifliğiyle bilinen vücut geliştirmeci ve içerik üreticisi Harun1453'ün olduğu iddia edilen mast. videosu internete yayıldı. Çoğu kişi gerçek, çoğu kişi deepfake veya başka biri olduğunu söylüyor. Ben emin değilim açıkçası, belki sevgilisine vesaire yollamış ve oradan internete sızmıştır, veya deepfake de olabilir. Çünkü Harun abi gibi eli kolu bağlı biçimde video çeken efendi bir adamın kendi isteğiyle böyle bir videoyu yayınlayacağını hiç düşünmüyorum. Sizin yorumunuz nedir?
5 Vakit namaz kılan, hiçbir küfre düşmeyen biri Allah'ın haram kıldığı şeyi yapar mı sence?

Deepfake, gözlerine bakarsanız gözleri simsiyah ve göz bebeği yok denecek kadar az, kalktığında çenesinde bir değişiklik oluyor. Beyaz Kurt'un kanıtları doğru.

Çözüm
Deepfake gerçek değil konu ile alakalı video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harun abi küpe takmıyor. Dudakları oynamıyor. Gözleri oynamıyor. Kalkarken çenesi yamuluyor. Gözlerinin olduğu kafa bölgesi olduğundan dar. Kalite düşük. %100 fake

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorsunuzdur naifliğiyle bilinen vücut geliştirmeci ve içerik üreticisi harun1453'ün olduğu iddia edilen mast. Videosu internete yayıldı. Çoğu kişi gerçek, çoğu kişi deepfake veya başka biri olduğunu söylüyor. Ben emin değilim açıkçası, belki sevgilisine vesaire yollamış ve oradan internete sızmıştır, veya deepfake de olabilir. Çünkü harun abi gibi eli kolu bağlı biçimde video çeken efendi bir adamın kendi isteğiyle böyle bir videoyu yayınlayacağını hiç düşünmüyorum. Sizin yorumunuz nedir?

Yalan deepfake.

Yeni konular

Geri
Yukarı