Hat değerlerini iyileştirmek

Umitx

Centipat
Adsız.png

Arkadaşlar 20 Mbps'lik paketim var ancak hız değerlerim genelde 9-12 Mbps arasında değişiyor. Hat değerlerim bu şekilde 3-4 yıl önce TTNET ekibi gelip yenilemişti hatları. Yeni ADSL kablosu alabilirim ancak sorun TTNET'te mi bende mi bu hat değerleri ile ne kadar hız alabilirim maksimum? Ve hat değerlerimi nasıl arttırabilirim en azından 2000KB hız almak istiyorum.
16 mbps idi internetim ve maksimum 1300 görüyordum, paketimi 20 mbps yaptım maksimum hızım 1430kb oldu gördüğüm anlık. Bu TTNETin isterse bana daha fazla hız vericeği anlamına geliyor değil mi ?
Adsız2.png

Buda şu an anlık aldığım hız ... Paketim 16mbps iken ortalama 12mbps alıyordum, 20ye çıkardık 10a düştü arkadaş ...

Eki Görüntüle 857950

Arkadaşlar 20 Mbps'lik paketim var ancak hız değerlerim genelde 9-12 Mbps arasında değişiyor. Hat değerlerim bu şekilde 3-4 yıl önce TTNET ekibi gelip yenilemişti hatları. Yeni ADSL kablosu alabilirim ancak sorun TTNET'te mi bende mi bu hat değerleri ile ne kadar hız alabilirim maksimum? Ve hat değerlerimi nasıl arttırabilirim en azından 2000KB hız almak istiyorum.
16 Mbps idi internetim ve maksimum 1300 görüyordum, paketimi 20 Mbps yaptım maksimum hızım 1430KB oldu gördüğüm anlık. Bu TTNET'in isterse bana daha fazla hız vericeği anlamına geliyor değil mi?
Eki Görüntüle 857967

Bu da şu an anlık aldığım hız... Paketim 16Mbps iken ortalama 12Mbps alıyordum, 20ye çıkardık 10a düştü arkadaş...

Bölgenizde VDSL hizmeti varsa VDSL üzerinden 20Mbps interneti kullanmayı talep edebilirsiniz. Yani hattı VDSL moduna alsınlar. (modeminizin de VDSL desteklemesi gerekiyor)

Bölgenizde VDSL hizmeti varsa VDSL üzerinden 20Mbps interneti kullanmayı talep edebilirsiniz. Yani hattı VDSL moduna alsınlar. (modeminizin de VDSL desteklemesi gerekiyor)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim modemimin markası Tp-link Td-W8961n 300mbps özelliklerine baktım ancak Adsl yazıyor ama vdsl var mı yok mu anlamadım rica etsem bakabilir misiniz sizde vdsl ne olduğunu bile bilmiyorum

EDİT: Maalesef desteklemiyormuş yinede teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı