Hata 0x8007045D: Bir G/Ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi.

muntaro

Kilopat
Elimde Seagate Expansion STBV2000200 2TB Taşınabilir Harddisk var. Harddiski son bir haftaya kadar gayet güzel kullandım. USB 3 seçeneğiyle kullandığım için performanstan da memnundum. Ancak geçen hafta bir .mkv dosyası kopyalarken hız birden 0 KB diye gösterdi ve dosyayı kopyalamadı. Bende başka bir .mkv dosyayı kopyalamaya çalıştım. Onda da aynı şey oldu. Daha sonra ise arıza olduğunu düşünüp gerekli taratmaları yaptım ve herhangi bir sorun ortaya çıkmadı. Harddiskteki verileri dosya uzantısı farketmeksizin sorunsuz kopyalayabiliyorum. Ancak hard diskime birşey kopyalarken bu sorun oluşuyor. İlk defada geçen gün böyle bir hata verdi. Üstelik bu kez dosya uzantısı da .iso idi.

mzdvk.png

Bugün Mafia 2 oyununu kopyalamayı denedim ve sorunsuz kopyaladım.
mzdwj.png

Daha sonra ise Kane Lync oyununu kopyalamayı denedim ve yine sorunsuz kopyaladım.

mzdxz.png

Sorunun ne olduğunu anlamadım ancak düzeldiğini düşündüm. Ta ki Dead Space 3 oyununu kopyalayana kadar. O zaman da aniden kopyalama durdu.

mzdyw.png

Usb 2.0 bağlantısıyla da denedim aynı sorunla karşılaştım. Yani Usb 3 te bir sorun yok.Yardımlarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı