Hatası az dağıtım önerisi

Alttakiler eğer mevcut değilse make.conf dosyasına ekle ve ccache i emerge ccache komutuyla kur. Başka yapabileceğin tek şey çapraz inşa, eğer daha güçlü bir makinan varsa onu paket inşa etmek için kullanabilirsin.

COMMON_FLAGS="-march=native -O2 -pipe"
CFLAGS="${COMMON_FLAGS}"
CXXFLAGS="${COMMON_FLAGS}"
FCFLAGS="${COMMON_FLAGS}"
FFLAGS="${COMMON_FLAGS}"

MAKEOPTS="-j5"
FEATURES="ccache"
Teşekkür ederim cevap için daha güçlü bir işlemciye geçeceğim yakın zamanda.

Siz sormuştunuz XD. RPM kendine özgü olduğu için. Paket yöneticileri YUM ve çatallamaları cidden iyi. Uygulama mağazaları güzel. Debian ise sürekli kararlı yazılım kullandığı için.

Yanlış bilgi veriyorsun yalnız. O kadar çok stable dağıtım var ki. Distrowatch listesinden çok daha fazlası var.
Siz sormuştunuz XD. RPM kendine özgü olduğu için. Paket yöneticileri YUM ve çatallamaları cidden iyi. Uygulama mağazaları güzel. Debian ise sürekli kararlı yazılım kullandığı için.

Bir paket RPM olunca daha stabil olmaz. Bir paketin stabilitesini ne kadar uzun süre test edildiği ve hangi derleyici ile hangi optimizasyonlarla derlendiği belirler.

Son düzenleme:
Yanlış bilgi veriyorsun yalnız. O kadar çok stable dağıtım var ki. Distrowatch listesinden çok daha fazlası var.

Bir paket RPM olunca daha stabil olmaz. Bir paketin stabilitesini ne kadar uzun süre test edildiği ve hangi derleyici ile hangi optimizasyonlarla derlendiği belirler.
RPM'den orada ki kastım Fedora, RHEL, Oracle Linux ve openSUSE. Elbette tüm RPM tabanlı dağıtımlar stabil değildir. Sizin bildiğiniz başka stabil RPM tabanlı dağıtım var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı