Hava akışı güzel Full Tower kasa önerisi

Caner A

Kilopat
Daha fazla  
Bütçem 0-1500. Full Tower kasa önerisi almak istiyorum az evvel hava sogutması nedeniyle PC yanıyordu Witcher 3 oynarken. Yardımcı olursanız memnun kalırım.

msi mag force 100r bakabilirsiniz. 3 adet fanla geliyor, eğer öne 1 tane daha fan ekleyip hatta sıvı soğutma kullanmıyorsanız yukarıya da 2 fan daha eklerseniz hava akışı yeterli oluyor.

Sistem özelliklerinizi ve anakartı yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.
şu ürüne bakabilirsiniz.

Daha uygun bir şey bakıyorsanız.
bu modelin de hava akışı güzel.
Yine de full tower istiyorsanız Cougar ve Cooler Master'ın üst modellerine bakabilirsiniz ancak çok pahalı, anakartınız ve ekran kartınız nedir ?

MSI MAG Force 100R bakabilirsiniz. 3 adet fanla geliyor, eğer öne 1 tane daha fan ekleyip hatta sıvı soğutma kullanmıyorsanız yukarıya da 2 fan daha eklerseniz hava akışı yeterli oluyor.

Güzel ama Full Tower kasa önerisi istemiştim :) ve sıvı sogutma kullanıyorum Rampage 240mm sıvı sogutmasını kullanıyorum.

Sistem özelliklerinizi ve anakartı yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.
Şu ürüne bakabilirsiniz.

Daha uygun bir şey bakıyorsanız.
Bu modelin de hava akışı güzel.

ROG STRIX B550 F anakart.
16 GB DDR4 3000 MHz RAM.
Ryzen 5 2600 işlemci.
RX570 ROG STRIX 4 GB OC modeli.

Sistemin yanmasından iyidir.

Güzel ama Full Tower kasa önerisi istemiştim :) ve sıvı sogutma kullanıyorum Rampage 240mm sıvı sogutmasını kullanıyorum.
Üzgünüm gözümden kaçmış melesef full tower kasaya sahip değilim başka arkadaşlar yardımcı olsun size. Fakat sıvı soğutmanız 240 mm ise ve atx anakart kullanıyorsanız tabi fazladan geniş alan da istemiyorsanız attığım kasada parçalarınıza uyacaktır.
Not: Ekran kartı boyutlarınızı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı