Hava akışı iyi olan kasa önerisi

goksumert8

Kilopat
Daha fazla  
MSI RX580 Armor 8GB OC modeli var bende. Bu karttan neden herkes şikayetçi ya, ısınma sorunu soğutma sorunu bilmem ne. Daha bilgisayarı toplayamadan bu ekran kartını aldığıma pişman olacağım vallahi. Bu nedenle hava akışı güzel olan bir kasa önerisi istiyorum, ısınacaksa veya iyi soğutmayacaksa kasanın hava akışı iyi olsun. İsteğim bu. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önünde cam olmayan ve en az 2 fan yuvası olan bir kasa yeterli olacaktır. Düzgün kablolama en önemli faktör hava akışında.

Bende de RX 570 4G Armor OC var. Hiçbir problem yaşamadım.

CM MB511 modelini önerebilirim benimde alacağım bir kasa, ön tarafı mesh panel olduğu için hava akımı iyi olacağını düşünüyorum. Ön tarafta 3 adet ve 1 tane egzoz fanı bulunmakta eğer aldığınızda halen memnun değil iseniz üst tarafa 2 adet 140 veya 2 adet 120 MM fan takarsanız çok daha iyi bir hava akımı elde edersiniz.

Dark'ın kasalarını tavsiye edebilirim. Tam bir fiyat performans ürünü. Cooler master veya NZXT kalitesi yok belki. Ama kullandığım kasa fiyatına göre çok büyük ve hava akışı gerçekten mükemmel. Kablo düzenide iyi. 600 liraya daha iyi bir kasa bulabilirsiniz tabiki. Görüntü açısından cam panel güzel gözüküyor ama önünde mesh panel olunca daha iyi olduğunu söylüyorlar. Tecrübe etmedim ama şuan dediğim gibi. 370 lira gibi bi bütçeyi kasaya ayırıp 600 liradan geri kalan para ile diğer bileşenlerinizden birini bir üst model alabilirsiniz. İşlemci veya ekran kartından yana kullanın bence bu bütçeyi.

İs
Dark'ın kasalarını tavsiye edebilirim. Tam bir fiyat performans ürünü. Cooler master veya NZXT kalitesi yok belki. Ama kullandığım kasa fiyatına göre çok büyük ve hava akışı gerçekten mükemmel. Kablo düzenide iyi. 600 liraya daha iyi bir kasa bulabilirsiniz tabiki. Görüntü açısından cam panel güzel gözüküyor ama önünde mesh panel olunca daha iyi olduğunu söylüyorlar. Tecrübe etmedim ama şuan dediğim gibi. 370 lira gibi bi bütçeyi kasaya ayırıp 600 liradan geri kalan para ile diğer bileşenlerinizden birini bir üst model alabilirsiniz. İşlemci veya ekran kartından yana kullanın bence bu bütçeyi.
İslemci ryzen 5 2600 , ekran kartı msi rx580 armor 8gb onları aldım zaten sadece :)
CM MB511 modelini önerebilirim benimde alacağım bir kasa, ön tarafı mesh panel olduğu için hava akımı iyi olacağını düşünüyorum. Ön tarafta 3 adet ve 1 tane egzoz fanı bulunmakta eğer aldığınızda halen memnun değil iseniz üst tarafa 2 adet 140 veya 2 adet 120 MM fan takarsanız çok daha iyi bir hava akımı elde edersiniz.
Hocam bu kasa atx-microatx hangisi yani alacagim ana kart microatx olabilir. Kasanin ozelliklerini goremedim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı