Hava soğutma vs sıvı soğutma

Hocam ben bu PC'yi 2. el almıştım stok fanla duruyor AM4 bracket var mıdır? Prism'le gelen kutuda?

AM4 braket çıkmaz, anakartı ilk aldığında soketin kenarlarında duran o vidalı plastik aparatlara ihtiyacın olacak. YouTube'dan montaj videosu izlersen anlarsın demek istediğimi.

AM4 braket çıkmaz, anakartı ilk aldığında soketin kenarlarında duran o vidalı plastik aparatlara ihtiyacın olacak. YouTube'dan montaj videosu izlersen anlarsın demek istediğimi.
Hocam dediğim gibi 2. el aldım hazır bilgisayar bu adam topladı 2. el aldım letgodan ama Stok fanın yanlarından çıkabilirmi?

Hocam dediğim gibi 2. el aldım hazır bilgisayar bu adam topladı 2. el aldım Letgo'dan ama stok fanın yanlarından çıkabilir mi?

Çıkmaz, istersen satıcı arkadaşa sor. Veya bulabilirsem sana o aparatların linkini atayım.

Belki AMD'ye mail atsan gönderirler sana.
@isaozkan35

Hocam AMD'ye mail atarsam ücretli mi ücretsiz mi gönderirler?

Corsair gibi markalar bazı braketleri mail atman durumunda ücretsiz gönderebiliyordu, ama AMD hakkında fikrim yok. Link attım bu arada.

Corsair gibi markalar bazı braketleri mail atman durumunda ücretsiz gönderebiliyordu, ama AMD hakkında fikrim yok. Link attım bu arada.
Tamamdır hocam. 2 plastik parçası dolardan kaynaklı pahalı bi bilgisayarcıları gezeyim.
Tamamdır hocam. 2 plastik parçası dolardan kaynaklı pahalı bi bilgisayarcıları gezeyim.
Hocam ilk olarak benim kasam corsair bana gönderebilirlemi?
2. Hocam bir yerde bulamadım maalesef.

Son düzenleme:
Hocam ilk olarak benim kasam Corsair bana gönderebilirle mi?
2. hocam bir yerde bulamadım maalesef.

Corsair'ın alakası yok bu aparatlar ile, görüldü atarlar :D

O zaman attığım linkten sipariş geçebilirsin istersen, veya daha ucuzunu araya dabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı