Havacılık ve uzay bölümlerinin önemi artar mı?

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba Sosyal. Bildiğiniz üzere 2023'de aya gitme hedefimiz var. Umarım Allah utandırmaz, insanımız da ayak basar diyelim. Konuya geleyim. Dediğim gibi aya çıkma planları devam ediyor. Acaba bu aya gitme planları havacılık bölümlerinin önemini arttır mı? Havacılığa dayalı bir bölüm tercih edebilirim.

Bu konu hakkında tartışabilir, düşüncelerinizi belirtebilirsiniz arkadaşlar. İyi Sosyaller.

Son düzenleme:
Havacılık zaten önemli bir bölüm. Makine, elektronik gibi her üniversitede olmaz. Her eğitim kurumu da havacılık alanında eğitim verecek yetkinliğe ulaşamaz.

İyi bir üniversiteden eğitim alınacaksa havacılık okunur. Kendinizi geliştirirseniz yurt içi - yurt dışı iş imkanı çok fazla.

İyi bir üniversiteden eğitim alınacaksa havacılık okunur. Kendinizi geliştirirseniz yurt içi - yurt dışı iş imkanı çok fazla.

Peki bölüm öneriniz var mı? Bir de ben de göz hastalıkları hat safhada. Astigmat-Miyop ve renk körlüğüm var. Bu alandaki bölümleri okumama engel olur mu? Pilotaj hariç.

Bir havacılığın önemi katlanır mı acaba? Dediğiniz gibi normalde de önemli bir bölümdü ama sormadan edemeyeceğim.

Geri
Yukarı