Hawk Fab koltuklar nasıldır?

Hawk fab V1 koltuhun dün elime ulastı 8 9 saatlik bir deneyimim oldu merak ettiğiniz sorular varsa buyurun

Dosya Ekleri

• IMG_20220618_062205.jpg
    IMG_20220618_062205.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 232
memnun musunuz hocam? Ben de kumaş koltuk almak istiyorum ama ne almalıyım bilmiyorum.
Merhaba hawk fab serisinin fiyatına göre rakipsiz olduhunu düşünüyorum ortalama günde 8 saatimi geciriyorum bu koltukda bana göre tek sıkıntıları boyun yastığının sertlihi ve kolcakların kafasına göre takılması

memnun musunuz hocam? Ben de kumaş koltuk almak istiyorum ama ne almalıyım bilmiyorum.
Bu arada menmunum cevaplamayı unutmusum 😄

Merhaba hawk fab serisinin fiyatına göre rakipsiz olduhunu düşünüyorum ortalama günde 8 saatimi geciriyorum bu koltukda bana göre tek sıkıntıları boyun yastığının sertlihi ve kolcakların kafasına göre takılması

Bu arada menmunum cevaplamayı unutmusum 😄
Teşekkürler hocam. Peki siz şimdi v1 modelini almışsınız bu v1,v2,v3,v35 e kadar gidiyor neredeyse. Aralarında konfor olarak vs. fark var mıdır bilginiz var mı?

Hocam memnun musunuz hala, eksi ve artıları neler?
Hocam ben 115 kg 178 boyundayım koltuhun arkasındaki yaylanmasını kitleyen yer kırıldı koltuk rahat fakat bilgisiyar başında 5 6 saat gibi süreler gecirdihiniz zaman boynu ahrıtabiliyor gıcırdama sesi cok fazla ama benden kaynaklıda olabilir hic yağlamadım koltuhu ben aldığımda 2500 civarıydı suan 3200 tl olmuş pek önermem yani büccenizi biraz daha yüksektip güzel birşeyler alabilirsiniz koltuk iyi hoş fakat üsttede yazdığım gibi boyun yastıhının sertlihi uzun saatler gecirdikten sonra sıkıntı yaratabiliyor ama eher bücce konusunda arttıramam derseniz xdrive yerine hawk alabilirsiniz

çok küçük duruyor
Boy 178 koltuhun üst kısmıyla kafamın arasında 1 karışlık yer var genişlik acısından dediyseniz iciniz rahat olsun koltuhun alanı geniş

Geri
Yukarı