Hawk Fab V4 gıcırdıyor

Kaan0608

Hectopat
Alalı 2-3 ay falan oldu gıcırdaması normal ama ben nereye yağlama bakım yapacağım bilmiyorum. Elinizde video ya da fotoğraf falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alalı 2-3 ay falan oldu gıcırdaması normal ama ben nereye yağlama bakım yapacağım bilmiyorum. Elinizde video ya da fotoğraf falan var mı?
Bende C4 kullanıyorum ve gıcırdamalar başladı. Birde üst kısıma yaslanınca alt taraf çok az havaya kalkıyor gibi oluyor. Sizde böyle bir şey var mı ?

Ben de Fab C4 olanı(aynısının kırmızı-siyah renklisi) 6 ay önce aldım. Ancak aldıktan kısa süre sonra yazlığa gitmiştim. Şimdi 2 aydır adam akıllı kullanıyorum. 112 kiloyum. Şu an herhangi bir metalik gıcırdama sesi yok. Sadece sağ kol dayama yerindeki mekanizmadaki boşluk artmaya başladı ve daha fazla sallanıyor. Bir de bel destek minderi çok kalın olduğu için rahatsız etti ve çıkardım.

Koltuk önerisi istediğimde bunu öneren çok olmuştu ama bence biraz abartılmış. En azından sağlamlığı konusunda henüz bir soru işareti oluşmadı aklımda.

Bende C4 kullanıyorum ve gıcırdamalar başladı. Bir de üst kısma yaslanınca alt taraf çok az havaya kalkıyor gibi oluyor. Sizde böyle bir şey var mı?

Hayır bende öyle bir şey yok.

Gıcırdama yapan yerlere yağ sürmen yeterli.

Hocam peki oraya WD-40 sürsem sıkıntı olur mu onunda yağlayıcı etkisi var yani hep kendi yağı mı sürülmeli?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı