Hawk Future koltuk alınır mı?

@nokaEXE Efendi olan yok buralarda, insanlık önemli. :) İstediğinize göre cevap gelir mutlaka. Siz fevri davranmayın yeter. Tekrar yineliyorum, aradığınız cevap gelir umarım. İyi geceler.

Benim fevri davrandığım yok ben bu modeli kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi diye konu açıyorum sen gelip bu fiyata bunu alacağıma yuvarlanırım diyorsun. E sen almazsın o zaman ne yapayım? Konuya alakasız bir şekilde atlayıp alakasız yorum atıyorsun.

Hawk'ın malzeme kalitesinden yana olumsuz geri dönüş alındığına hiç rastlamadım. He xDrive, herkese ulaşmak için fiyatına göre koltuklar üretiyor ama Hawk bu konuda daha seçici davranıyor.

Oyuncu koltukları pek rahat değiller aslında benim düşüncem ama son çare kumaş bir oyuncu koltuğu alacağım sanırım.

Alternatif olabilir, ama ben olsam hawk tercih ederdim, Hepsiburada gibi yerlerde satışları varsa taksitle alacaksan daha iyi olur.

Deri hocam bu ondan dolayı tercih etmem bunu en son çare Hawk alacağım sanırım ya da IKEA Markus modelinin stoklara girmesini bekleyeceğim.

@nokaEXE Doğru dedin. Kolay gelsin. Alıp da kötü diyemeyen kişileri dinle ne diyelim. O da bir tercih :) Bir ürün olması gereken fiyat aralığını aşıyorsa yorum yaparım ama keşke anlayan birine gideceğini bilsem. Anlamıyorsun, istediğin olsun. Yazmıyorum artık. İstediğin takviyeyi al ve sipariş et yani ne diyeyim. :)

Bu bütçede iyi kalite elde edersiniz. Kumaş dışı bir şey almayın zaten. Sıcak havalarda hiç çekilmiyor.

Evet birde çok sıcak bir şehirde yaşıyorum deri koltuk var şuan sıkıntısını çekiyorum yaz aylarında. Kumaş alacağım mutlaka. Ya bunu alırım ya da IKEA Markus stoklarını beklerim.

Geri
Yukarı