Hawk Future koltuk alınır mı?

nokaEXE

Hectopat
Daha rahat olduğunu düşündüğüm için ofis koltuğu arıyorum beğendiğim tek model de ıkea markus oldu ancak onda da internet mağazalarında bayağıdır stok yok alamıyorum o yüzden. Oyuncu koltuğu almak istemesem de bu ürün 400 TL indirime girmiş. Kullanan varsa tecrübelerini aktarabilir mi?

Hocam çok pahalı değil mi? Markayı ilk defa gördüm ama.

Evet ancak piyasa hep bu civarlarda kaliteli bir koltuk almak istiyorum almışken. Aslında ofis koltuğu istiyorum ama kaliteli olanlar aşırı pahalılar.
Aerocool, Razer, Sharkoon, MSI, DxRacer, Cougar vs. almanız çok daha iyi olur bence.

Kendim fab kullanıyorum. Forumda kullanıp önerenleri gördüm. Bazı yayıncılarda future serisi var. Genel olarak ilgili bir firma olduklarını görüp okumuştum etraftan. Bütçeniz varsa tabii ki alınabilir ama bir koltuğa bu kadar para vermek mantıklı gelmiyor bana.

Kendim fab kullanıyorum. Forumda kullanıp önerenleri gördüm. Bazı yayıncılarda future serisi var. Genel olarak ilgili bir firma olduklarını görüp okumuştum etraftan. Bütçeniz varsa tabii ki alınabilir ama bir koltuğa bu kadar para vermek mantıklı gelmiyor bana.

Hocam bende xPrime King modeli var deri olması kötü mesela terletiyor ek olarak rahatta değil. Yani sırtım falan baya ağrıyor koltuk bu açıdan önemli benim görüşüm. 10 saat üzeri bilgisayar başındayım fazla vakit geçirdiğim için böyle bir bütçe ayırdım.

Geri
Yukarı