Hawk Future koltuk alınır mı?

Yiğit KAMURAY

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
https://yehetto.shrib.com/#Sistemim

GPU: Palit GameRock RTX 3080 10 GB
CPU: Intel Core i7-12700K
RAM: G.Skill Trident Z Royal Silver 4x16 GB (64 GB) 4000 MHz CL18
MoBo: MSI Z690 Tomahawk WiFi

SSD #1: PNY CS3030 500 GB
SSD #2: WD Blue 500 GB
SSD #3: SanDisk Ultra 4 TB
SSD #4: SanDisk Ultra 2 TB
HDD #1: WD Black 6 TB 7200 RPM CMR (FZBX)
HDD #2: WD Blue 2 TB 5400 RPM CMR (EZRZ)
HDD #3: WD Blue 1 TB 7200 RPM CMR (EZEX)
HDD #4: WD unlabelled 10 TB
Yıllardır kullandığım ve bana çok güzel hizmet etmiş olan xDrive BORA koltuğum 5 yılın sonunda dayanamayıp "ben gidiyorum." dedi yaklaşık 5 dakika önce.

Yeni bir koltuk bakıyorum Hawk Future ilgimi çekti, alınır mı? Başka öneriniz var mıdır, bütçe sıkıntı değil ancak 5 haneli rakamlara pek çıkasım yok ancak yeterince kaliteli olacaksa çıkarım sıkıntı yok. @Toxpox @SideWinder

Boy 1.90, kilo 140.

20220425_075820.jpg

Aslında hasar onarılamayacak bir hasar değil. XDrive desteğe mail atın, bakalım kaç lira masraf yapacaklar.

Sorunuza gelecek olursak, ben koltuk kısmında yıllardır XDrive dışına çıkmamayı tercih ediyorum. Attığınız model iyi bir ürün ancak ben olsam yine XDrive alırım.

Aslında hasar onarılamayacak bir hasar değil. XDrive desteğe mail atın, bakalım kaç lira masraf yapacaklar.

Sorunuza gelecek olursak, ben koltuk kısmında yıllardır XDrive dışına çıkmamayı tercih ediyorum. Attığınız model iyi bir ürün ancak ben olsam yine XDrive alırım.
2 yıl önce ayakları kopmuştu, demirciye yaptırmıştım ancak tamir edilir durmuyor bu kez ayrıca zaten koltuğu değiştirmeyi düşünüyordum bir tık denk geldi gibi zamanlama. Kırılmazsa değişmezdim gerçi de artık emekliye ayırmak istiyorum.

Sahte/Spam Yorum
Hawk hakkında forumlarda ürünlerin çok ince olduğunu, uzun süreli oturumda ağrı yaptığını ve rahat olmaığını duydum kumaş olduğu içinde temizliği zor diyorlar, xDrive genel olarak beğenilen bir marka 5 yılda dayanmış sana bence ürünün mekanizma ve yüz değişimini yaptır devam et yeni ürün almaktansa ya da XDrive'ın yeni fizyoterapist onaylı oyuncu koltuklarını incele bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hawk hakkında forumlarda ürünlerin çok ince olduğunu, uzun süreli oturumda ağrı yaptığını ve rahat olmaığını duydum kumaş olduğu içinde temizliği zor diyorlar, xDrive genel olarak beğenilen bir marka 5 yılda dayanmış sana bence ürünün mekanizma ve yüz değişimini yaptır devam et yeni ürün almaktansa ya da XDrive'ın yeni fizyoterapist onaylı oyuncu koltuklarını incele bence.

Kilo taşıma sınırı çok sıkıntı onlarda ne yazık ki. En çok taşıyan model bile 120 KG'nin üstünü desteklemiyor ve 140 KG biriyim. Aynı zamanda farklı markalara da şans vermek istiyorum. 3-4 yıl sonra Hawk'ı değiştirdiğimde Hawk dışında bir markaya yönelirim, sonra başkasına.
Eğer alt aksam çok pahalı değilse 4.000 TL vermek yerine mekanizmayı değiştirip kullanmaya devam etmek daha mantıklı bence.

Aslında lila modelini istiyordum. Hawk Future'ın lila modeli bir tek kendi sitelerinde satıldığı için adamlara ulaştım 10 günden önce kargoya veremeyeceklerini söylediler. Mecbur İncehesap'tan alacağım.

--

Hawk Future Gray satın aldım.

1650918232671.png

Kilo taşıma sınırı çok sıkıntı onlarda ne yazık ki. En çok taşıyan model bile 120 KG'nin üstünü desteklemiyor ve 140 KG biriyim. Aynı zamanda farklı markalara da şans vermek istiyorum. 3-4 yıl sonra Hawk'ı değiştirdiğimde Hawk dışında bir markaya yönelirim, sonra başkasına.

Aslında lila modelini istiyordum. Hawk Future'ın lila modeli bir tek kendi sitelerinde satıldığı için adamlara ulaştım 10 günden önce kargoya veremeyeceklerini söylediler. Mecbur İncehesap'tan alacağım.

--

Hawk Future Gray satın aldım.

Eki Görüntüle 1370546

Hayırlı olsun. Future modelini bende merak ediyorum ürünü test ettikten sonra görüşlerinizi belirtirseniz çok iyi olur ben ve benim gibi Future model almayı düşünenler için.

Hayırlı olsun. Future modelini bende merak ediyorum ürünü test ettikten sonra görüşlerinizi belirtirseniz çok iyi olur ben ve benim gibi Future model almayı düşünenler için.
Elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım.
@utkuversus @221510 @nokaEXE @Yigit Sayki

Hawk Future ve MSI CH130 I Fabric olmak üzere iki adet koltuk satın aldım, ikisini de kullandım ve pek rahat edemedim ikisinde de. Hawk çok sertti, MSI'ın ise oturgaç kısmı çok küçüktü, MSI'ın kol kısmı iğrenç, Hawk'ın ise vasattı. Bel ve kafa yastığı konusunda MSI bir tık daha iyi olsa dahi ikisi de berbattı. İkisini de iade edeceğim.

Başka öneriniz var mıdır? Mümkünse kumaş olsun.

Son düzenleme:
Elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım.
@utkuversus @221510 @nokaEXE @Yigit Sayki

Hawk Future ve MSI CH130 I Fabric olmak üzere iki adet koltuk satın aldım, ikisini de kullandım ve pek rahat edemedim ikisinde de. Hawk çok sertti, MSI'ın ise oturgaç kısmı çok küçüktü, MSI'ın kol kısmı iğrenç, Hawk'ın ise vasattı. Bel ve kafa yastığı konusunda MSI bir tık daha iyi olsa dahi ikisi de berbattı. İkisini de iade edeceğim.

Başka öneriniz var mıdır? Mümkünse kumaş olsun.

Oyuncu koltuğu değil de ofis koltuğu düşünürsen bunu öneririm.

Mağazaya gidip denedim ve oldukça rahattı oturma kısmı kumaş ancak sert değildi. Sırt kısmı da gayet rahattı fileli olduğu için terleme konusunda da yardımcı olacağını düşünüyorum. Boyun desteği de fena değil ayarlanabilir bir boyun desteği var.

Oyuncu koltuğu değil de ofis koltuğu düşünürsen bunu öneririm.

Mağazaya gidip denedim ve oldukça rahattı oturma kısmı kumaş ancak sert değildi. Sırt kısmı da gayet rahattı fileli olduğu için terleme konusunda da yardımcı olacağını düşünüyorum. Boyun desteği de fena değil ayarlanabilir bir boyun desteği var.
Ofis koltuğu düşünürüm ancak bunlar çok basit, şunun gibi bir ürün düşünürüm ancak Türkiye'de yok ne yazık ki.

Geri
Yukarı