Hawk Future koltuk alınır mı?

Hocam konuyu hortlatıyorum ama hawk future almayı düşünüyorum bende (sert olması önemli değil daha önce internet kafede olsun arkadaşın evinde olsun falan xDrive 1453 ve akıncı kullandım siz futurede sünger sertliği harici sorun yaşadınız mı? 1.80 boy 105 kg var.

Bunu da göz önünde bulunduracağım hocam.

Kilom 90 boyum 1.90 civari kambur oturuyorum almanı onermem.

Hawkla DXRacer'i deneme şansım olmadı ancak XDrive'yi oldukça tecrübe ettim gerek internet kafede olsun gerek arkadaşın evinde arkadaşın evinde xDrive 1453 kullandım güzel koltuk ancak deri olması çok büyük - çok terleyen biri olduğum için kumaş olmasını isterim (10 dk dahi otursam ter oluyor koltuk) internet kafede akıncı kullandım gene XDrive'nin onda da aynı sorunları yaşadım 1453 ile ondan XDrive'yi eledim Amazon'da şu an hawklar indirimde future 5K ya kadar düştü (taksit olsa dahi vadesiz) ondan dolayı hawkı soruyorum bir de yanlış bilmiyorsam zaman zaman kendilerini güncelliyorlar zio baktım ancak onda da kişiye özel üretim olduğundan bir sorun olursa iade almıyorlarmış Razer enki 5 5.5k civarına düşse tekrar onu alırdım ama 7.5k şu anki fiyatı.

Kanka bu oturdugum kumas ama yaz ayinda hafifte olsa terletiyor anlamadim vallahi koltugun ucunda oturuyorum vallahi normalde arkaya yaslanan biriyim ama koltuk arkaya yaslaninca bel alti ileride bel ustu geri de Minecraft gibi oluyor cok feci rahatsiz ediyor fitik olmazsam iyidir

Kanka bu oturdugum kumas ama yaz ayinda hafifte olsa terletiyor anlamadim vallahi koltugun ucunda oturuyorum vallahi normalde arkaya yaslanan biriyim ama koltuk arkaya yaslaninca bel alti ileride bel ustu geri de Minecraft gibi oluyor cok feci rahatsiz ediyor fitik olmazsam iyidir.

Sipariş ettim çoktan hocam yarın geliyor Max boy siz büyük ihtimal 1.90 olduğunuzdan kaynaklı sorun yaşadınız tahminimce benzer tipte koltuklarda gram sorun yaşamadım ben (xDrive'nin benzer ebatlardaki koltuklarıyla)

Kanka bu oturdugum kumas ama yaz ayinda hafifte olsa terletiyor anlamadim vallahi koltugun ucunda oturuyorum vallahi normalde arkaya yaslanan biriyim ama koltuk arkaya yaslaninca bel alti ileride bel ustu geri de Minecraft gibi oluyor cok feci rahatsiz ediyor fitik olmazsam iyidir.

Hocam en kötü iade ederim Amazon'dan aldım. Beğenmezsem eğer.

Son düzenleme:
Sipariş ettim çoktan hocam yarın geliyor Max boy siz büyük ihtimal 1.90 olduğunuzdan kaynaklı sorun yaşadınız tahminimce benzer tipte koltuklarda gram sorun yaşamadım ben (xDrive'nin benzer ebatlardaki koltuklarıyla)

Hocam en kötü iade ederim Amazon'dan aldım. Beğenmezsem eğer.

Edersin de bilmiyorum hawk kabul eder mi Amazon ederse eder.

Geri
Yukarı