Diğer Hawk Gaming Chair Fab 3.399 TL

mahmutalba

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba,
Uzun süredir oyuncu koltuğu araştırıyordum. Dün 4.000 TL civarında olan hawk oyuncu koltuğu bugün 3.400 TL'ye düşmüş. Oyuncu koltuğu alacaklar düşünebilir.

Merhaba,
Uzun süredir oyuncu koltuğu araştırıyordum. Dün 4.000 TL civarında olan hawk oyuncu koltuğu bugün 3.400 TL'ye düşmüş. Oyuncu koltuğu alacaklar düşünebilir.
Uzun süredir araştırıp bu koltuğun 3400 liraya düştüğüne mi karar verdin?

Koltuk çok değil bundan önce kasım ayında 2.999 TL gibi bir fiyata satılırken aralık ayının başı Kasım ayının sonuna doğru döviz kuru neredeyse hiçbir değişim göstermemesine rağmen bir anda firma 1000 TL bir zam yaptı ve fiyatları 4000'e çektiler bunu neye göre yaptılar gerçekten bilmiyorum ama bir anda 1000 TL gibi bir fiyat artışı ülkede darbe çıksa anca getirebilirler. Fiyatını kesinlikle hak etmiyor ve kesinlikle indirim değildir.

Uzun süredir araştırıp bu koltuğun 3400 liraya düştüğüne mi karar verdin?

Mesaj kasıp iki tane beğeni almak için konu dışı yorum yapmayın. Ne yazdığım yukarıda tekrar okursan ne demek istediğimi umarım anlayabilirsin diye düşünüyorum.

Koltuk çok değil bundan önce kasım ayında 2.999 TL gibi bir fiyata satılırken aralık ayının başı Kasım ayının sonuna doğru döviz kuru neredeyse hiçbir değişim göstermemesine rağmen bir anda firma 1000 TL bir zam yaptı ve fiyatları 4000'e çektiler bunu neye göre yaptılar gerçekten bilmiyorum ama bir anda 1000 TL gibi bir fiyat artışı ülkede darbe çıksa anca getirebilirler. Fiyatını kesinlikle hak etmiyor ve kesinlikle indirim değildir.
Bir aydır araştırıyorum ve alınılabilirlik açısından iki üç tane ürün görebildim. xDrive'ın birkaç modeli ve bu ürün. xDrive'ın şuan en ucuz modeli 3.800 TL civarında. Konuyu benim gibi kararsız olan arkadaşlara yardımcı olması açısından açtım. Diğer daha ucuz olan ürünlerin yorumlarına baktığımda yarısından fazlasının olumsuz olduğunu gördüm. Bu üründe sıkıntı yaşayanların firmayla iletişime geçerek sorunlarının çözüldüğü yorumlarını görünce sipariş verdim. Kesinlikle bu fiyatların normal olmadığı konusunda haklısınız.

Hawk'ın bir yerlerinin sürekli bozulduğunu söyleyen çok kişi var. Bunu kullanan var mıdır acaba?
Forumda ürünle ilgili birçok konu var. Bende bir süredir araştırıyorum. Evet sorun yaşayanlar var fakat firmayla iletişime geçip parça tedarik edip vs. sorunlarını çözdüklerini söylüyorlar. Bu üründen 300-500 lira daha ucuz ürünlerde var fakat yorumlara baktığımda çoğu olumsuz. Dün verdim siparişi, geldiğinde kurup ilk izlenimlerimi paylaşırım.

Son düzenleme:
O fiyatlar indirimli fiyatlarıydı. Fakat indirimin doğruluğunu bilemem.

Muhteşem cuma indiriminde 2999tl ye düştü bu koltuk. Sonra fiyatı normal fiyatı olan 4bine çekildi. Ocak ayında yapılan maaş zamlarıyla birlikte her ürüne zaten zam geldi. Böyle zam yapmalara karşı illa darbe olmasına gerek yok. Daha 1-2 hafta önce tanıdığım 3bin tl'ye kirada otururken kiracısı 5bin tl istemiş. Bu sırf 1 tane örnek yüzlerce örnek verilebilir bu tür zamlar için.

Mesaj kasıp iki tane beğeni almak için konu dışı yorum yapmayın. Ne yazdığım yukarıda tekrar okursan ne demek istediğimi umarım anlayabilirsin diye düşünüyorum.

Bir aydır araştırıyorum ve alınılabilirlik açısından iki üç tane ürün görebildim. xDrive'ın birkaç modeli ve bu ürün. xDrive'ın şuan en ucuz modeli 3.800 TL civarında. Konuyu benim gibi kararsız olan arkadaşlara yardımcı olması açısından açtım. Diğer daha ucuz olan ürünlerin yorumlarına baktığımda yarısından fazlasının olumsuz olduğunu gördüm. Bu üründe sıkıntı yaşayanların firmayla iletişime geçerek sorunlarının çözüldüğü yorumlarını görünce sipariş verdim. Kesinlikle bu fiyatların normal olmadığı konusunda haklısınız.

Forumda ürünle ilgili birçok konu var. Bende bir süredir araştırıyorum. Evet sorun yaşayanlar var fakat firmayla iletişime geçip parça tedarik edip vs. sorunlarını çözdüklerini söylüyorlar. Bu üründen 300-500 lira daha ucuz ürünlerde var fakat yorumlara baktığımda çoğu olumsuz. Dün verdim siparişi, geldiğinde kurup ilk izlenimlerimi paylaşırım.
Ne yazdığın belli zaten ve indirim köşesine bu koltuğu 3400 liraya bile atman hata 3000 liraya atanlara bile indirim değil atmayın artık şunu diyorduk. Kur aynıydı hatta 2750 liraya geliyordu nays ile.

Ne yazdığın belli zaten ve indirim köşesine bu koltuğu 3400 liraya bile atman hata 3000 liraya atanlara bile indirim değil atmayın artık şunu diyorduk. Kur aynıydı hatta 2750 liraya geliyordu Nays ile.

Tamam en iyi sen biliyorsun, her şeyi sen biliyorsun. Şu anda 3400 liraya alınabilecek bundan daha iyi bir önerin varsa yaz o zaman millet faydalansın.

Hawk'ın bir yerlerinin sürekli bozulduğunu söyleyen çok kişi var. Bunu kullanan var mıdır acaba?

21 Aralık tarihinde Amazon.com.tr üzerinden 3000₺'a satın almıştım. İlk gelen koltuğun sırt ve oturma yeri kısımlarının vida dişlilerinde problem vardı ve montajını yapamamıştım. WhatsApp üzerinden iletişime geçtiğimde yeni sırt gönderimi sağladılar. Aradan 1 hafta geçti bu sefer de amortisör problemi başladı. Tekrar yeni bir alt takım ve amortisör gönderdiler. Fakat 1 hafta sonra onda da sıkıntı oldu, yeniden gönderdiler. Şu an sorunsuz kullanıyorum, bakalım devam edecek mi bu süreç. :D

Geri
Yukarı