Hawk Gaming Chair fab V6 alınır mı?

OREEMER

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben bunu almayı düşünüyorum da kararsız kaldım. Farklı konularda ve sitelerde dedikleri rahat değil ve ağırı yapar.
Boy: 1.83
Kilo: 90.
Bütçe: 4500 not: Kredi kartıylan alacağım.

Son düzenleme:
Merhaba ben bunu almayı düşünüyorum da kararsız kaldım. Farklı konularda ve sitelerde dedikleri rahat değil ve ağırı yapar.
Boy: 1.83
Kilo: 90.

Alınır hocam kesinlikle pişman olmazsın aynı koltuk bende de var çünkü gerçekten çok konforlu ve hiçbir şekilde ağrı yapmaz bundan emin ol Hawk çok satıyor zaten ben yaklaşık 2 ayı geçkin bir süreder kullanıyorum şu ana kadar bir problem yaşatmadı sadece az bir gıcırtısı vardı yağladım geçti o da bana göre pek bir problem sayılmaz

Alınmaz, 2.5 yıl Fab v3 kullanmış biri olarak ergonomik bir yapıya sahip değil ve uzun kullanım sonrasında bel ve sırtlarda ciddi ağrılar oluşmaya başlıyor. Sırt desteğine baksan işe yaramıyor ve ergonomik bir yapıda değil. Boyun yastığı desen boş ve fazlasıyla oynak. Oturma kısmında visco yastığına sahip değil ve orta sert seviyesinde ki uzun süre oturum sonrasında kuyruk sokumuna belli başlıca zarar vermeye başlıyor. xDrive ALTAY koltuğuna geçtim ve rahatladım.
Dilersen bütçenizi belirtip uygun ve ergonomik bir koltuk önerebiliriz.

Alınmaz, 2.5 yıl Fab V3 kullanmış biri olarak ergonomik bir yapıya sahip değil ve uzun kullanım sonrasında bel ve sırtlarda ciddi ağrılar oluşmaya başlıyor. Sırt desteğine baksan işe yaramıyor ve ergonomik bir yapıda değil. Boyun yastığı desen boş ve fazlasıyla oynak. Oturma kısmında visco yastığına sahip değil ve orta sert seviyesinde ki uzun süre oturum sonrasında kuyruk sokumuna belli başlıca zarar vermeye başlıyor. xDrive Altay koltuğuna geçtim ve rahatladım.
Dilersen bütçenizi belirtip uygun ve ergonomik bir koltuk önerebiliriz.

Kişiden kişiye değişebilir gerçi ama ben şahsen memnunum tabii daha 2 aydır kullanmaktayım ama xDrive da güzel koltuktur fakat tek dezavantajı deri olmasıdır özellikle bugünlerde yaz sıcağında mahvolursun terden

Alınır hocam kesinlikle pişman olmazsın aynı koltuk bende de var çünkü gerçekten çok konforlu ve hiçbir şekilde ağrı yapmaz bundan emin ol Hawk çok satıyor zaten ben yaklaşık 2 ayı geçkin bir süreder kullanıyorum şu ana kadar bir problem yaşatmadı sadece az bir gıcırtısı vardı yağladım geçti o da bana göre pek bir problem sayılmaz
Hocam boy ve kilonuz nedir size göre geniş mi?

Geri
Yukarı