Hayali Sisteminizi Oluşturun !

Predator Titan

Kilopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Meslek
Developer
Profil Kapağı
1523184026
Herkese merhaba, bu konu açmamın sebebi eğer ki "Masaüstü Bilgisayarlar" bölümünde hayali bir sistem toplatmak istiyor iseniz bu konuya yazın ve cevap bekleyin(hayali sistem illaki 20.000 Tl lik PC toplatma değil örneğin kişi bundan 1 yıl sonra bilgisayar toplamayı hayal ediyor, işte bunu gibi şeylerde hayali ürün oluyor. Ve asıl konuya geldik, hayalinizde olup'ta elinize bir türlü ulaşmayan hayali ürünü toplayın ve SS'ini buraya gönderin. Bu konu sayesinde yetkili kişilerde hayali sistem açan kullanıcılardan azda olsa kurtulacaktır.

Tam olarak birbiriyle uyumlu mu parçalar bilemiyorum ama bu güzel geldi gözüme.

Anakart: ASUS Z10PE-D16 WS Intel C612 Dual Soket 2011-3 DDR4 2133MHz Workstation Anakart
İşlemci: Intel® Xeon® Processor E5-2697 v3 Bundan 2 tane

Buraya kadar oluşturabildim. Baya ramdi şuydu buydu bakarken sıkıldım. Hayal bile kuramıyormuşum. Bana en iyisi : Tianhe-1A Bunu alıverin.

Tianhe-1A: Çin'in süper bilgisayarı Tianhe-1A, 186.368 çekirdeği ve yaklaşık çekrek milyon RAM'i ile 2.5 petaflop/saniye hızında çalışıyor.

Tam olarak birbiriyle uyumlu mu parçalar bilemiyorum ama bu güzel geldi gözüme.

Anakart: ASUS Z10PE-D16 WS Intel C612 Dual Soket 2011-3 DDR4 2133MHz Workstation Anakart
İşlemci: Intel® Xeon® Processor E5-2697 v3 Bundan 2 tane

Buraya kadar oluşturabildim. Baya ramdi şuydu buydu bakarken sıkıldım. Hayal bile kuramıyormuşum. Bana en iyisi : Tianhe-1A Bunu alıverin.

Tianhe-1A: Çin'in süper bilgisayarı Tianhe-1A, 186.368 çekirdeği ve yaklaşık çekrek milyon RAM'i ile 2.5 petaflop/saniye hızında çalışıyor.
Bu tianhe denen uzay mekiği ets2 ultra ayarlarda açar mı :)

Buyrun;

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 393

Geri
Yukarı