Hayalini kurduğunuz en önemli şey nedir ?

Z kuşağının büyük çoğunluğu yobaz sadece iktidara karşı geliyor diye büyüttükçe büyüttüler.
Kişi kendinden bilir işi dedikleri bu olsa gerek. Anlamadığım şey iktidara karşı olan mı yobaz, yobaz olan mı iktidara karşı anlamadım?

Bu Z kuşağı dediği şey ne ya ben anlamadım. Yani Z kuşağı ne demek?

Kişi kendinden bilir işi dedikleri bu olsa gerek. Anlamadığım şey iktidara karşı olan mı yobaz, yobaz olan mı iktidara karşı anlamadım?

Bu Z kuşağı dediği şey ne ya ben anlamadım. Yani Z kuşağı ne demek?

İktidara karşı olanlar yada muhalefete karşı olanlar yobaz gibi bir şey demedim. Z kuşağı 2000'den sonra doğan nesil.

Genelleme neden yapıyorsunuz ki ? Z kuşağı dediğimiz neslin diğer nesillere göre en büyük farkı teknolojiyle iç içe büyümesidir onun dışında pek farkları yok. Kitap mevzusuna gelince ben kitap okumayı çok seven birisi olarak diyebilirim ki internet hayatımıza girince artık kitaplar bilgi vermek açısından arka planda kaldı çünkü internet daha hızlı, daha detaylı ve daha modern. Günümüzde kitaplar çoğunlukla keyfi nedenlerden dolayı okunur oldu. Eğer insanların böyle bir ilgisi yoksa bu onları cahil yapmaz. Ayrıca kişi kendinden bilir işi siz bu zamana kadar bir şeyleri beceremediyseniz tüm nesli böyle bilip genelleyerek kötülemenize gerek yok.
İstisnalar kaideyi bozmaz. Kaç milyon içerisinde toplasan 1 milyon kişi yoktur sen, ben gibi.
Teşekkürler, günaydın.

Yeni konular

Geri
Yukarı