Hayalinizdeki GTA 6

Oynayacağımı snamıyorum ama şunlar olsa iyi olurdu.

• Birini uzun süre takip edince polisi araması veya sizi uyarması
  • Troll hareketler yapınca (Mağaza çıkışına araba park etmek) yapay zeka buga girmesin.
  • Trafikte birisine veya birinin malına mülküne çarpıp kayıplara karışmak olmasın. O kişi sizi araştırıp dava açsın evi savcılıktan gelen polislar bassın v.s
  • Haritanın en ücra köşeleri bile kullanışlı olsun. Haritaya önem verilsin ruhsuz bir şehir olmasın.
  • Sokakta silahla gezerken veya icraatlar sırasında insanlar yine kolluk kuvetlerini falan arasın.
Bu 5 madde eğer olursa dünyanın gelmiş geçmiş en gerçekçi oyuu olmakla beraber bence en çok sevilen ve tüm GTA oyularından güzel bir oyu karşımıza çıkar. Tabi bahsetmedim ama diğer özellikler grafik, hikaye, fizik v.s onlar da günümüz standartlarına uygun olacak.

Oynayacağımı snamıyorum ama şunlar olsa iyi olurdu.

• Birini uzun süre takip edince polisi araması veya sizi uyarması
  • Troll hareketler yapınca (Mağaza çıkışına araba park etmek) yapay zeka buga girmesin.
  • Trafikte birisine veya birinin malına mülküne çarpıp kayıplara karışmak olmasın. O kişi sizi araştırıp dava açsın evi savcılıktan gelen polislar bassın vs
  • Haritanın en ücra köşeleri bile kullanışlı olsun. Haritaya önem verilsin ruhsuz bir şehir olmasın.
  • Sokakta silahla gezerken veya icraatlar sırasında insanlar yine kolluk kuvetlerini falan arasın.
Bu 5 madde eğer olursa dünyanın gelmiş geçmiş en gerçekçi oyuu olmakla beraber bence en çok sevilen ve tüm GTA oyularından güzel bir oyu karşımıza çıkar. Tabii bahsetmedim ama diğer özellikler grafik, hikaye, fizik vs onlar da günümüz standartlarına uygun olacak.

Hocam güzel olur ama bence bir zaman sonra sıkar yani yanlışlıkla bire birinin mülküne zarar verirsek bu kadar uzun adli işlemler falan yani sıkıcı olur gibi geldi. Ama diğerleri olsa güzel olurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre yapabilecekleri en iyi şey diğer oyunlardaki tüm haritaları geliştirip ve birleştirip oyunun içine koymaları olacaktır.

Hikaye olarak muazzam ötesi olmasa bile Rockstar Games'in kötü bir çıkaracağını düşünmüyorum zaten. Oyun motoru olarak Unreal 5 veya 4 kullanılırsa tadından yenmez.
UE5 veya UE4 ile geliştirilirse seri batar

Hocam güzel olur ama bence bir zaman sonra sıkar yani yanlışlıkla bire birinin mülküne zarar verirsek bu kadar uzun adli işlemler falan yani sıkıcı olur gibi geldi. Ama diğerleri olsa güzel olurdu.
Mülk sahibi veya sokaktan geçen biri görmezse plakayı alamazlar yine kaçarsın. Bazı özel mülklerde kamera falan olacak oralardan geçerken dikkat edeceksin bu hafif kısıtlama oyuna büyük gerçekçilik katar. öyle al arabayı çarpa çarpa rahat rahat ak git 😀 Yok öyle. GTA6 bu 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı