Hayat artık hiç zevk vermiyor

Belirttim zaten efendim. 16

Şu sıralar bazı sağlık sorunları yaşıyorum hocam. Diş yüzünden vs. bir de bir kaç şey. Ağrılarım oluyor. Sinirleniyorum doğal olarak. İnsanları kırmak istemediğim için de kimseyle konuşmuyorum. Bu sefer yine beni suçlu buluyorlar. Sadece onları üzmek istemiyorum. Böyle yapa yapa kendimi iyice dışladım çevremden.
Valla bende düşünmekten ve takıntılar dan artık aşırı bunaldım her gün aynı ve bütün gün evde delirme noktasına geliyoruz yavaş yavaş.

Reis sakin ol. Zaten yaş bile istemiyorlar. Elini kolunu sallayıp alabiliyorsun.
Arkadaşla beraber içelim.

Ya boş ver şunun şurasında 50-60 yıl maksimum yaşayacağız az keyif almaya bak. Ayrıca kronik depresyon olabilir bir uzmandan destek al.

Bende de aynı sorun ama genel olarak ekonomik sebepler ve arkadaşım olmadığından dolayı üzülüyorum. Muhtemel olarak en iyi çözüm başka bir hobiye odaklanmak, siz belki spor salonu yada başka bir spora gidebilirsiniz. Ben onları da yapamıyorum, bir hobi bulun kısacası.

Evde oturmaktan oluyor. Bana da oluyordu senin yaşlarında iken. Bir iş bulup çalışırsan çok iyi olur. Hem para kazanirsin hem de oyun, film, diziyi falan özlersin yapmak istersin. Bence bir dene.

Geri
Yukarı