Artık hiçbir aktivite zevk vermiyor

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Film izlemek, oyun oynamak hatta müzik dinlemek bile şu aralar sarmıyor. İnternetten yapabileceğim zaman geçirtecek ne var. Tinkercad ile tasarım, devre yapıyorum lise bölümü gereği önerileriniz bu tarz şeyler de olabilir.

Son düzenleme:
Film izlemek, oyun oynamak hatta müzik dinlemek bile şu aralar sarmıyor. İnternetten yapabileceğim zaman geçirtecek ne var. Tinkercad ile tasarım, devre yapıyorum lise bölümü gereği önerileriniz bu tarz şeyler de olabilir.

Yalnız değilsin...

Son düzenleyen: Moderatör:
First time? İstersen Minecraft/GTA 5 gibi oyunları indirip deli gibi modlayabilirsin. Google Scholar dan akademik makale okuyabilirsin. Tasarım vs iyi yapabiliyorsan freelance para kazanmaya çalışabilirsin.

Hocam ben dışarı çıkıp yürüyüş yapıyorum. Eğer imkanınız, boş zamanınız varsa siz de yapabilirsiniz çok iyi gelir.

First time? İstersen Minecraft/GTA 5 gibi oyunları indirip deli gibi modlayabilirsin. Google Scholar dan akademik makale okuyabilirsin. Tasarım vs iyi yapabiliyorsan freelance para kazanmaya çalışabilirsin.
Bilgisayar gta 5 kaldırmıyor eski laptop. Oyun kaldirsa oynayacak çok oyun var. Modlu minecraft arıyorum ama güzel paket bulamıyorum. Tasarım yeteneğim de yok.

Hocam ben dışarı çıkıp yürüyüş yapıyorum. Eğer imkanınız, boş zamanınız varsa siz de yapabilirsiniz çok iyi gelir.
Boş zamanım bol bol olduğu için böyleyim zaten. Tek başıma dışarı çıkmak da bir şey değiştirmiyor. Arkadaşlarımla da haftada bazen iki haftada bir buluşuyoruz. Hep evde oturuyorum boş boş

Toplum olarak maskeli bir depresyondayız diyebilirim, yani depresyonda değilmiş gibi görünüyoruz fakat içten içe depresyondayız aslında. Sana tavsiyem imkanın varsa atölye gibi bir yer yap kendine el sanatlarıyla uğraş ya da araban felan varsa motoruyla ilgilen aksesuar tak modifiye et.

Neden sarmıyor? Önemli bir sebebi var mı?

Geri
Yukarı