Hayat çok kötü

Makaleler
4
Selamlar, biraz içimi dökeceğim zamanınız yoksa okumayabilirsiniz problem değil. Suçsuz yere ölen çocuklar, annesi babası ölen daha hayatın başında bile olmayan minik kardeşlerimiz ve böyle daha birçok şey. Dünya döndükçe, gün geçtikçe her şey çok daha berbat olmaya devam ediyor. Kalbi paramparça olmuş halde uyumaya çalışanlar, evine ekmek götürmek için hayatını bir kenara bırakıp gecesini gündüzüne katanlar, daha çok genç yaşta olup 80 yaşında hissedenler. Saymakla biter mi? Bitmez. 17 yaşındayım 80 yaşında ki dayılardan teyzelerden hiçbir farkım yok. Sanki boğazımın ortasında bir düğüm varmış da hiç çözülmeyecekmiş gibi. Tek iyi gelen şey gecenin 5'i uykudan kalkıp sigara yakmak mıdır? Sanki dünyaya kendim hariç birilerini mutlu etmek için gelmişim gibi hissediyorum. Ne kadar değerim olabilir? Bugün ölsem yarın kim hatırlayabilir? Fotoğraflarımdan başka geriye ne kalabilir? Bu da ilginç bir soru. O kadar basamak çık köpek balıklarının dolu olduğu bir denizde yüz ve sonra da yaşın gelip geçince vefat et ve ismin sadece morgda cesedinin ayak başparmağına takılan saçma sapan sayılardan ibaret olsun. Ne kadar ironik değil mi? Bütün hayatın saçma sapan bir kağıt parçasında soru çözmekle geçsin. 1 kere geldiğimiz dünyada bir rahat bırakmıyorlar. Ben artık hayat enerjimi yitirdiğimi hissediyorum. En iyi aktiviten ne diye soracak olursanız bu soruya her gece ağlamak diyebilirim. Buna ergenlik diyecekler vardır eyvallah, ama maalesef ergenlikle pek de bir alakası yok. Bunu ne zaman okursanız okuyun, dışarıya çıkın bir parka veya deniz kenarına gidin ve kulaklığınızı takın ardından derin bir nefes alın sigara kullanıyorsanız sigaranızdan yakın. Bu şarkıyı açıp son ses dinlemeye başlayın. Acıkana ekmeğimizden böldük ve yorulana sırtımızı verdik peki işin sonu ne oldu? Doyan da dinlenen de çekip gitti. Bize kalan kırıntılardan ve sırtımızda ki hançerlerden başka pek bir şey kalmadı. Ne bileyim işte, belki bir başka evrende veya başka bir aşk'da buluruz mutluluğu belki de hiç bulamayız. Dört duvar arasında boğuluyoruz. Daha fazla zamanınızdan çalmayayım teşekkür ederim.
Linki buraya da bırakıyorum;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

nsanlar arasında da yalnızdır insan."

Son düzenleyen: Moderatör:
1646250648476.png

Maalesef hocam uzayda zerre kadar değer taşımıyoruz.

Son olarak şunu da ben bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oturup her şeyden şikayetçi olmak yerine bir şeyler yapabiliriz ya. Diyeceğim ama diğer etkenler umudumu tüketiyor. Ülkenin %60'ı tipik Ortadoğu'lu, Aşiretçi höt-zöt tipler, ülkede çoğu kişi ar*p - s*riyeli - afg*n üstelik kayıtdışı maaş alıyorlar il il yani naparsın sonuçta Türkiye olarak sen de Avrupa'dan alıyorsun milyonlarca mülteciyi aldığın için. Küpe takmış saçını boyatmış bi Türkü görünce gülmüştü iki karı koca afg*n. Çok dellenmiştim kendilerine bakmıyorlar bile bakımsızlar ama torbaları tonbalığıyla meyvelerle vs. doluydu. Sen nereden bileceksin l1n tonbalığını, senin neyine? Dön çölüne. Başımızda Türk'üm ama Türkçü değilim diyen bir başkan var. Ülkede yapılan yanlışa yanlış diyemiyorsun çünkü yasak.
Doktorlar bin pişman, Malumparti ve a*rap uyruklu vatandaşlardan sıra kalmıyor ki randevu alalım. Şimdi de maske yasağı kaldırılmış cart curt. Siz siz olun, o maskelerinizi takmaktan vazgeçmeyin her gün açıklanan sayıda "450" civarı yurttaş kaybediyoruz. Gündemi istedikleri gibi değiştirebiliyorlar. Gençler Tiktok'daki yabancıların kültürünü benimsemeye başladı. Bu güzel oldu ve artık daha da iyi sorgulayabiliyorlar. Sen rutubetli evinde köyde 150ms ile videonu izlerken, gevur Mike kendi odasında foryoupage'ini chilliyor. Asla bir kimseden medet ummayın, taraftar olmayın bir siyasi ,dini hiçbir oluşuma bağlanmayın. Her şeye sazan gibi atlamayın .Araştırın, internetten hiçbir şey silinmiyor. Ailenize babanıza izletin, söyleyin ,duyurun ama çoğunuz babasına bir şey demeye bile çekiniyor ailesiyle arkadaş değil. Klasik bir Türk ailesi. Kötü yönetimin kötü ebeveynleri her neyse nasıl olsa onlar sizin için yaşamıyor mu? Değer verdiklerini nasıl anlarsınız üzerinize titreyerek mi yoksa başka bir türlü mü ? İyi forumlar.

Geri
Yukarı