Hayat çok kötü

Selamlar, biraz içimi dökeceğim zamanınız yoksa okumayabilirsiniz problem değil. Suçsuz yere ölen çocuklar, annesi babası ölen daha hayatın başında bile olmayan minik kardeşlerimiz ve böyle daha birçok şey. Dünya döndükçe, gün geçtikçe her şey çok daha berbat olmaya devam ediyor. Kalbi paramparça olmuş halde uyumaya çalışanlar, evine ekmek götürmek için hayatını bir kenara bırakıp gecesini gündüzüne katanlar, daha çok genç yaşta olup 80 yaşında hissedenler. Saymakla biter mi? Bitmez. 17 yaşındayım 80 yaşında ki dayılardan teyzelerden hiçbir farkım yok. Sanki boğazımın ortasında bir düğüm varmış da hiç çözülmeyecekmiş gibi. Tek iyi gelen şey gecenin 5'i uykudan kalkıp sigara yakmak mıdır? Sanki dünyaya kendim hariç birilerini mutlu etmek için gelmişim gibi hissediyorum. Ne kadar değerim olabilir? Bugün ölsem yarın kim hatırlayabilir? Fotoğraflarımdan başka geriye ne kalabilir? Bu da ilginç bir soru. O kadar basamak çık köpek balıklarının dolu olduğu bir denizde yüz ve sonra da yaşın gelip geçince vefat et ve ismin sadece morgda cesedinin ayak başparmağına takılan saçma sapan sayılardan ibaret olsun. Ne kadar ironik değil mi? Bütün hayatın saçma sapan bir kağıt parçasında soru çözmekle geçsin. 1 kere geldiğimiz dünyada bir rahat bırakmıyorlar. Ben artık hayat enerjimi yitirdiğimi hissediyorum. En iyi aktiviten ne diye soracak olursanız bu soruya her gece ağlamak diyebilirim. Buna ergenlik diyecekler vardır eyvallah, ama maalesef ergenlikle pek de bir alakası yok. Bunu ne zaman okursanız okuyun, dışarıya çıkın bir parka veya deniz kenarına gidin ve kulaklığınızı takın ardından derin bir nefes alın sigara kullanıyorsanız sigaranızdan yakın. Bu şarkıyı açıp son ses dinlemeye başlayın. Acıkana ekmeğimizden böldük ve yorulana sırtımızı verdik peki işin sonu ne oldu? Doyan da dinlenen de çekip gitti. Bize kalan kırıntılardan ve sırtımızda ki hançerlerden başka pek bir şey kalmadı. Ne bileyim işte, belki bir başka evrende veya başka bir aşk'da buluruz mutluluğu belki de hiç bulamayız. Dört duvar arasında boğuluyoruz. Daha fazla zamanınızdan çalmayayım teşekkür ederim.
Linki buraya da bırakıyorum;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

nsanlar arasında da yalnızdır insan."
Hayat gayet güzel tüm sıkıntılara rağmen. Bu kadar takılma her şeye kafayı yersin hayattan keyif almaya bak.

Katılıyorum hayat her zaman her şeye rağmen güzelliğini taşıyor. Gerçekten de senin elinde. Bazen insan hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Bunu anlıyorum ama çözülmeyecek bir durum değil. Kendini geliştirmeye bak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durumum iyi şükürler olsun. Hayay bazen mutsuz bazen çok muylu. Genel olarak mutluyum. Fakat malum parti ve malum ırklar giderse daha güzel bir ülkem ve daha mutlu olacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı