Hayat neden böyle?

Kızların çok olduğu ortamlarda takıl, kendini göster elbet biriyle yakınlaşırsın.
Yaş 16 ve sen geleceğinden çok kızları düşünüp hayatı sorguluyorsun. Asıl hayatı değil kendini sorgula.
16 yaşında ne sevgilisi gözünüzü seveyim, ne yapacaksın sevgili gerçekten anlamıyorum.
Hocalarım, kız arkadaşı ihtiyacından bahsetmiyorum. Dediğim gibi zaten 1-2 ay önce çıkma teklifi aldım. amacım ilişki kurmak olsa şuana kadar sporda tanıştığım kızlar olsun birisiyle konuşup hallederdim. Ergenlikten olduğunu düşündüğüm bir sevdiğim kız var onsuz garip hissediyorum.
Boş ver be güzel dostum, şu an daha çok erken de hayatın. Bu senelerini eğlenerek, çılgınca yaşayarak, arkadaşlarınla değişik risklere girerek geçir. İleride çocuklarına anlatacak mutlu bir otobiyografin olsun. Evlatlarına gidip " Ben çok aşikar bir insandım deyip üzülme, tam tersi onlara ben çok çılgın biriydim, bir ağaçtan öbür ağaca atlar dururum." Çocukların da desin ki vay be babama bak. İleride illaki bir hatun seni bulur, yada sen onu bulursun. Şunu da unutma " Zorla güzellik olmaz". Bırak hayatı aksın yokuştan aşağıya illaha çarpar durursun bir ağaca.
Eyvallah ustam. Harikasınız...

Geri
Yukarı