Hayat yordu

TheDivinity

Attopat
Hayat bize ne zaman düzgün davranmaya başlayacak? Kıza aşık oluruz, yüzümüze bakmaz. Canım dediğin enişten ölür. Arkadaşların birer birer senden uzaklaşır. Gelecek kaygısı inanılmaz bir şekilde beynini kontrol eder. Psikolojik olarak çöküntü yaşarsın. Ve tebrikler "Hayattan Zevk Alamayanlar" kulübüne hoş geldin. Açıkçası sadece konuşmak istiyorum. Sınav senesine yaklaşıyorum. 11. sınıfım, daha ilk ay olmasina rağmen 7 denemeye girdik ve ben şimdiden yoruldum.

Hayatı TR serverinde yaşadığın i.in bu zorluklar çok normal. NA serverinde herkes yaşar ya da ne bileyim EU serveri falan çok rahat. Öldürmeyen şey güçlendirsin seni.

Hayat bize ne zaman düzgün davranmaya başlayacak? Kıza aşık oluruz, yüzümüze bakmaz. Canım dediğin enişten ölür. Arkadaşların birer birer senden uzaklaşır. Gelecek kaygısı inanılmaz bir şekilde beynini kontrol eder. Psikolojik olarak çöküntü yaşarsın. Ve tebrikler "Hayattan Zevk Alamayanlar" kulübüne hoş geldin. Açıkçası sadece konuşmak istiyorum. Sınav senesine yaklaşıyorum. 11. sınıfım, daha ilk ay olmasina rağmen 7 denemeye girdik ve ben şimdiden yoruldum.
Ben de aynı durumdayım, aşk'a inancım hiç olmadı, dedem ağır kaza geçirdi, sistem toplamak istiyorum fiyatları görünce üzülüyorum, şuan ne arayanım var ne soranım, söz de arkadaşlarımız var. :)

Bu senelerin tadını çıkart. İleride mumla arayacak duruma gelebilirsin. Sürekli geleceği düşünürsen hem su an hem ileride hayattan zevk alamazsın. Gelecek kaygısı elbette olacak ama gelecek kaygısı hayatını engelleyecek düzeye geldiyse doktora görünmen iyi olur bence.

Geri
Yukarı