Hayat

Kusura bakma henüz yeni girebildim foruma görmedim fakat aradan o kadar zaman geçtikten sonra tekrar yazman gerçekten beni çok mutlu etti. En iyi dost dediğim insanlar bile bana yüz çevirirken hiç tanımadığım birinin derdimi dert edinmesi mutlu ve tuhaf hissettirdi. Merak etme intihar gibi düşüncelerden vazgeçtim. Farklı bir eve çıktım şu an zengin olan halamlar bana yardım ediyor belli miktar ben de üniversite sınavına hazırlanıyorum. Şu anda maddi sıkıntım yok ama gerçekten bir insanı ailesi hiç mi sevmez ya. Mutlu aileleri görünce çok üzülüyorum. Farklı eve çıkalı 3 ay oldu annem babam bile bir kez arayıp sormadı bir mesaj bile yazmadı. Bu hayatta yalnız olduğumu anladım sanırım yapacak bir şey yok kendi ayaklarımın üstünde duracağım artık. En azından arayıp soran bir kaç arkadaşım var onlar geliyor bazen içiyoruz kafa dağıtıyoruz ama malum salgından dolayı o da yok bayağıdır. O yüzden bu ara biraz strese girdim ama sabrediyorum artık hayat bana yüzünü gülmedi yapacak bir şey yok. Artık iyi bir yazılımcı olup kendi hayatımı kendim yaratmayı düşünüyorum, teşekkürler...

Sevindim sevgili kardeşim senden güzel bir geri dönüş almak iyi oldu bizler için. Unutma her zaman bir yol vardır, kal sağlıcakla

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı