Hayatım bitti gibi hissediyorum

• Konuyu başlatan Ceix
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 89
  • Görüntüleme 3B
Aynen laf sallamıyorsun veya dalga geçmiyorsun değil mi?

8. sınıfta 0 almana rağmen 9. sınıfta bununla alakalı bir şey yapmadıysan buradaki insanlar sana hiç yardımcı olamaz zaten.
Gülmem dalga geçmem anlamına mı geliyor komiksiniz.
Dalga geçmeseniz bile ''Dalga geçecek şahıslar umurumda değil.'' demiş zaten arkadaş :D

Dostum 4 işlem kabiliyetin varsa matematiğini halledersin tamam mı? Yolun başındasın. Sadece Technopat'ta elaleme laf yetiştirmeyi bırak ve ders çalışmaya başla. Kimse ders çalışmayı sevmiyor fakat bu hayatta bir işin olmasını istiyorsan buna katlanacaksın. Technopatıda lütfen Discord'dan kavga eder mişcesine kullanmayın.
Bunu demeye çalışınca suçlu biz oluyoruz.

Şimdi düşününce evet onunda alakası yok gibi ama ne olduğum ortada gibi bir şey. Yeni sistemden dolayı 4 dersten kalırsam sınıfta kalıyorum ve kalacağımda çok belli.

Ya daha 1. sınavlar yeni başladı adam sınıfta kalacağım belli diyor şaka gibi :D

8. sınıfta 0 almana rağmen 9. sınıfta bununla alakalı bir şey yapmadıysan buradaki insanlar sana hiç yardımcı olamaz zaten.

Anlamıyorsun herhalde? Depremi yaşadım aylarca psikolojim bozuktu kendime gelemedim zaten psikolojim bozuktu üstüne deprem iyice bozdu. Kendimi toparlayamamışken dersleri mi toparlasaydım?

Şimdi düşününce evet onunda alakası yok gibi ama ne olduğum ortada gibi bir şey. Yeni sistemden dolayı 4 dersten kalırsam sınıfta kalıyorum ve kalacağımda çok belli.

Technopat hesabınıdan çık, bir çay hazırla ve sabaha kadar ders çalışmaya başla. Tabii gerçekten istiyorsan. Yapabilirsin ama farkında değilsin.

Anlamıyorsun herhalde? Depremi yaşadım aylarca psikolojim bozuktu kendime gelemedim zaten psikolojim bozuktu üstüne deprem iyice bozdu. Kendimi toparlayamamışken dersleri mi toparlasaydım?

Canim benim şu an 9. sınıf değil misin geçmişi bir unut sen ya olan olmuş. Benim bahsettiğim şey gelecek ile alakalı olan umutsuz tutumun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı