Hayatımdaki doğru karar

yusufthe00

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar,, önceki yazımda hayatımın gidişatı hakkında bilgi vermenizi istemiştim yazıyı atali 3 yıl olmuş 3 yıl içinde hayatımda oldukça değişti tabii. Öncelikle okulu bırakıp kuryelik yapmaya başladım yaklaşık 2.5 yıl kuryelik yaptim ve ufaktan birikim yapmaya başlamıştım ve sonra gelen hırsla bir tanıdık abinin üzerine ihtiyaç kredisi çekerek bir erkek giyim dukkani açtım ve hayatım oldukça yolunda gidiyor. Allah'ıma şükürler olsun asla hayallerinizden vazgeçmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla okul okuyun girişimcilik yaparak bir şey olamazsınız diyenlere gelsin bu.
Okulu açıktan da olsa bitirmen lazım üniversite sana kalmış. Herkesin şansı yaver gitmiyor. Bence okulu bırakmayı düşünüyorsan vazgeç derim.

Herkese merhaba arkadaşlar,, önceki yazımda hayatımın gidişatı hakkında bilgi vermenizi istemiştim yazıyı atali 3 yıl olmuş 3 yıl içinde hayatımda oldukça değişti tabii. Öncelikle okulu bırakıp kuryelik yapmaya başladım yaklaşık 2.5 yıl kuryelik yaptim ve ufaktan birikim yapmaya başlamıştım ve sonra gelen hırsla bir tanıdık abinin üzerine ihtiyaç kredisi çekerek bir erkek giyim dukkani açtım ve hayatım oldukça yolunda gidiyor. Allah'ıma şükürler olsun asla hayallerinizden vazgeçmeyin.

Helal olsun hocam ileriki hayatında başarılarının devamını bekliyoruz.

Öncelikle bu konu "Üniversite okumalısın yoksa hayatın çok kötü gider!" diyen büyüklerimize gelsin. Peki erkek giyim dükkanı açmışsınız bu kararı nasıl aldınız? Kuaför, küçük bir cafe, kadın giyim dükkanı falan açabilirsiniz. Bu seçimi yaptığınız için pişman mısınız? Bu dükkanı açtığınız ilk 4-5 ay müşteriler geldi mi yoksa boş mu geçti günleriniz?

Takım elbise gibi pahalı marka ürünler mi yoksa pijama, outdoor, pantolon, normal orta düzey bütçe için satış yapan bir yer mi açtınız? Yani merak ettiğim tek tip kıyafet mi hepsinden karışık mı?

Hocam genel olarak gençlere yönelik giyim eşyaları sweat pantolon mont uzun kollu vs.

Öncelikle bu konu "üniversite okumalısın yoksa hayatın çok kötü gider!" diyen büyüklerimize gelsin. Peki erkek giyim dükkanı açmışsınız bu kararı nasıl aldınız? Kuaför, küçük bir Cafe, kadın giyim dükkanı falan açabilirsiniz. Bu seçimi yaptığınız için pişman mısınız? Bu dükkanı açtığınız ilk 4-5 ay müşteriler geldi mi yoksa boş mu geçti günleriniz?

Hocam öncelikle hedefim nargile Cafe tarzı bir şey açmaktı ama oturduğum mahallede fazlasıyla vardi erkek giyimde vardi ama kıyafetleri çoğunlukla yaşlı kesim içindi gençlerde çoğunlukla caddeye gidiyordu bende bu açıktan faydalanıp açtım internet üzeri satışlarada önem verdim ilk ayım biraz boş geçse de çabuk toparlandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı