En çok korktuğunuz an

Screenshot_20200828_211944.jpg

Bu yazıyı ve mavi tonu gördüğüm her an korkulu geçer benim için. (!)

Okulda deneme sınavı yapıyorlardı sınavın bitmesine 15 dakika kala tuvalete gitmek için izin istedim tuvalete girdim işimi bitirip kabinden çıkmak isteyince kapı açılmadı o an bağırdım çağırdım en son tuvalete biri girdi o da hademeyi çağırdı kapıyı açması için ama çok korkmuştum ya sınav kağıdını da hocaya vermemiştim.

Çok küçükken kapının üstüne tırmanıyordum kapı kapalıydı ve kapı kolunun üstüne düşmüştüm bildiğin delmişti orayı ben tam gözüme geldi sanıp kör olcam diye çok korkmuştum ama kaşımın tam altına gelmiş izi duruyor hala.

Sonbahar döneminde akşam hava güzeldi ve ailem dışarı çıkmıştı. Ben evde kalmıştım. Birden sağanak yağmur başlamıştı ve elektrikler gitmişti. Bende diğer odalardan ses duymaya başlamıştım. Hırsız gelir diye bıçak alıp yorganımın altına saklanmıştım.

Bedwars oynarken diğer base’e saldırırken bedimiz kırıldı. Ben de şansa onları kırdım ve kaldık farklı lobilerde. Sudden death zamanı geldiğinde adamla 1v1 kaldık sonra adam intihar dalışı yapıp öldü kazandım ben de.

Geri
Yukarı