Hayatınızdaki en özel oyun nedir?

Aga beee şu resimdeki VCD playerdan vardı. İçinde entegre atarisi bulunuyordu.
Eki Görüntüle 588980

CD'deki en sevdiğim oyun ise buydu :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Markası aynı bu şekildeydi biraz daha incesiydi sanırım. Uzun zaman oldu bozulalı :( Contra, Mega Man, Circus Charlie ve Mario oynardım en çok :)

Aga beee şu resimdeki VCD Player'dan vardı. İçinde entegre atarisi bulunuyordu.
Eki Görüntüle 588980

CD'deki en sevdiğim oyun ise buydu :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Siz yine şanslıymışsınız. En azından orijinal SEGA konsol :D. Bende çakma Micro genius vardı. Resmini koyduğum aletin mavisi vardı. Duck hunt oynardım bol bol.

Dosya Ekleri

• 23.jpg
    23.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 11
Oyunlara olan ilgim/bilgim, daha doğrusu teknolojiye diyeyim sonradan arttığı için pek uzun bir geçmişim yok. Küçükken bilgisayar da olmadığı için oyun hayatım 8 yaşımda PS3 sayesinde başladı. İlk oynadığım oyunlar ise ayrıca aldığım GTA IV ve PS3'ün kutusundan çıkan The Last of Us'dı. En sevdiğim oyun şu diyemem ama oynadığım her oyunu sevdim. The Witcher 3(her ne kadar bitirememiş olsam da)olsun, Battlefield 1-3-4 olsun, Hearts of Iron 4 olsun hepsi benim oyun kültürüme katkıda bulundular. Kendilerine minnettarım :).

Geri
Yukarı