Hayatınızdan memnun musunuz?

Hayatınızda memnun musunuz?

• Evet.

Oy: 49 41,2%
  • Hayır.

Oy: 70 58,8%

• Oy verenlerin toplamı
    119
Ben ülkemizin halinden memnun değilim çünkü siyaset yüzünden kardeş olduğumuzu unutacak vaziyete gelmişiz. Keşke şu siyaset işinde bir son verebilsek A partisi ile B partisi önemli değil önemli olan Ülkeyi kimin daha iyi yöneticeğidir. Ama çoğumuz partilere bağlıyoruz ne yazık ki lütfen buna bir son verelim ve eski Türkiye'ye özenelim Kardeş olduğumuzu hatırlayalım. Bu işe bir son verelim.

Son düzenleme:
Hemoroid başlangıcı var sağlık sorunum,
Ailem 20 gün önce trafik kazası geçirdi
Allahtan durumları iyi arabada 15 20 bin tl lik masraf var, Ailevi sorunlar, psikolojik sorunlar, eğitim sorunları 1 yıldır
Merkezi yerleştirme ile yatay geçiş yapmaya çalışıyorum bölüm değiştiricem
ama değiştiremedim hep bir problem çıkıyor, ülkemizim sorunları, ekonomik sorunlar, ablam kanser takiplisi
5cm kitle varmış iyi huylu mu kötü huylu mu belli değil yani zor günlerden geçiyoruz. Bazen kimse beni anlamıyo gibi hissediyorum ailemin salak saçma hareketleri ... Ailemle sorunum olmasa aslında diğer problemlerin üstesinden gelirim. Ama yine de şükretmek lazım.
Umudumu kaybetmedim az da olsa var

Geçmiş olsun 2 sene önce ameliyatını oldum, çektiğiniz acıyı bilirim en kısa sürede düzelirsiniz umarım
Teşekkür ederim. Sorun olmazsa bir kaç sorum olacaktı. Ameliyatınız nasıl oldu, ameliyattan kaç gün sonra normal hayattaki aktivitelerinizi yaptınız, şuan nasılsınız. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Teşekkür ederim. Sorun olmazsa bir kaç sorum olacaktı. Ameliyatınız nasıl oldu, ameliyattan kaç gün sonra normal hayattaki aktivitelerinizi yaptınız, şuan nasılsınız. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

tabi memnuniyetle cevaplarım, mikro cerrahi ile yaptılar belimden serçe parmak boyutunda bi yara oluştu ne iz kaldı ne dikiş aldırdım pansuman yapıldı sadece. Normal hayata dönme kişiden kişiye değişiklik gösteriyor doktorun söyledigi 2-3 güne normale dönmesi fakat ben 1 hafta iyice dinlendikten sonra dışarı çıktım. Şuan oldukça iyiyim herhangi bi bel ağrım, ayak uyuşması ve karıncalanmam yok ameliyat sonrası hayat kalitem düzeldi cünkü ben 7-8 ay erteledim durulmaz acıya gelince ameliyat oldum. Ama ameliyat sonrası biraz dikkat etmek gerekiyor mümkünse kilo verilmesi benim tavsiyem bi de market poşeti olsun ağır şeyler olsun kaldırırken ve taşınırken dikkat edilmesi. Ekstra sorunuz olursa çekinmeden yazabilirsiniz yardımcı olurum.

tabi memnuniyetle cevaplarım, mikro cerrahi ile yaptılar belimden serçe parmak boyutunda bi yara oluştu ne iz kaldı ne dikiş aldırdım pansuman yapıldı sadece. Normal hayata dönme kişiden kişiye değişiklik gösteriyor doktorun söyledigi 2-3 güne normale dönmesi fakat ben 1 hafta iyice dinlendikten sonra dışarı çıktım. Şuan oldukça iyiyim herhangi bi bel ağrım, ayak uyuşması ve karıncalanmam yok ameliyat sonrası hayat kalitem düzeldi cünkü ben 7-8 ay erteledim durulmaz acıya gelince ameliyat oldum. Ama ameliyat sonrası biraz dikkat etmek gerekiyor mümkünse kilo verilmesi benim tavsiyem bi de market poşeti olsun ağır şeyler olsun kaldırırken ve taşınırken dikkat edilmesi. Ekstra sorunuz olursa çekinmeden yazabilirsiniz yardımcı olurum.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim benim ameliyatlık seviyede değil. Ters hareketler falan yapınca 1 günlük ağrısı geliyor sonra düzeliyor kalıcı olarak bir tek sağ ayak tabanıma giden sinirlere bası olduğu için sağ ayak tabanım yanıyor fakat çok az olduğu için ameliyat olmamı gerektirmiyor. Kilo fazlam var olmam gereken maksimum kilodan 10-12 kg fazlayım şuan ve bira göbeği diye tabir ettiğimiz göbek belimi resmen öne çekiyor böyle dikkat etmezsem benimde ameliyat yaklaşıyor gibi.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim benim ameliyatlık seviyede değil. Ters hareketler falan yapınca 1 günlük ağrısı geliyor sonra düzeliyor kalıcı olarak bir tek sağ ayak tabanıma giden sinirlere bası olduğu için sağ ayak tabanım yanıyor fakat çok az olduğu için ameliyat olmamı gerektirmiyor. Kilo fazlam var olmam gereken maksimum kilodan 10-12 kg fazlayım şuan ve bira göbeği diye tabir ettiğimiz göbek belimi resmen öne çekiyor böyle dikkat etmezsem benimde ameliyat yaklaşıyor gibi.
Ben ilaç tedavisi, fizik tedavi hepsini denedim en son arabamın kapısını kapatamayacak seviyeye gelmiştim artık kaçınılmaz sondu benimkisi. Size tavsiyem ben 16kg verdim oldukça rahatladım sizede öneririm. İnşallah ameliyatlık duruma gelmezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı