Hayattaki Şansım

Fare almayı düşünüyordum Gaming gecesinde indirime girdi, çok güzel fiyataydı. Babam normalde hep o gece yatırırdı o günü buldu, yatırmadı. Annem de para lazım olmaz diyip kredi kartıyla alışveriş yapmış, limiti kalmamış. Kısacası bütün talihsizlikler o günü buldu ve alamadım. 60 TL farkla bir yerde buldum galiba oradan alacağım. Yalnız değilsin. 😁

Bu konuyu içime dökmek için açtım. Son 5 aydır çok talihsizim. İlk başta PC topladım, sıkıntılar baş gösterdi, garantiye yolladım. RAM ve işlemci değişti, yine sıkıntılar başladı ve ekran kartında coil whine başladı, iade kabul etmediler. HDD'de cızırtı başladı, monitörde ghosting oluştu, iade etmeye başardım en azından monitörü. Sonra Series X aldım, TV'de görüntü sorunu oluşturdu monitöre geçtim. Series X'in kontrolcüsünün tuşları içine göçmeye başladı garantiye gönderdim. Şimdi PSU'da sıkıntı oluştu onu göndereceğim ve yeni aldığım monitörde de ghosting başladı, onu da yollayacağım. Bu nasıl bir talihsizlik yahu?
Piyangodan para kazanıp bilgisayar alırsın ama haramdır.

Sadece bu değil ki. Oyun işini geçtim, bu süreçte sağlık sorunlarım da oldu. Gerçekten çok garip. Şekerim çıktı, kalbimde ağrılar başladı. Size anlattıklarım buz dağının görünen yüzü
Teknoloji konusunda seninki kadar olmasa da ben de talihsizlik yaşıyorum, mesela bu forumdan kaliteli diye aldığım şeylerin aslında çok da kaliteli olmaması. Buna örnek olarak KZ EDX 1DD, SteelSeries QCK Mousepad ve Kingston A400 480 GB SSD örneğini verebilirim.

Ancak sağlık konusunda, işte orası çok daha beter... Lenfoma kanseri olmuştum, çok geç fark edildi ve çok geç hastaneye gitmiştim. İlk başta bronşit sandılar, sonra kanser çıktı.

Doktorların dediğine göre, biraz daha geç kalsaymışım ölürmüşüm. Şu an çok şükür bir şeyim yok, hastalığı yendim.

Bu konuyu içime dökmek için açtım. Son 5 aydır çok talihsizim. İlk başta PC topladım, sıkıntılar baş gösterdi, garantiye yolladım. RAM ve işlemci değişti, yine sıkıntılar başladı ve ekran kartında coil whine başladı, iade kabul etmediler. HDD'de cızırtı başladı, monitörde ghosting oluştu, iade etmeye başardım en azından monitörü. Sonra Series X aldım, TV'de görüntü sorunu oluşturdu monitöre geçtim. Series X'in kontrolcüsünün tuşları içine göçmeye başladı garantiye gönderdim. Şimdi PSU'da sıkıntı oluştu onu göndereceğim ve yeni aldığım monitörde de ghosting başladı, onu da yollayacağım. Bu nasıl bir talihsizlik yahu?
Sanırım hayatındaki tüm şansı bir yerde harcamışsın.

Geri
Yukarı