Hayattaki Şans

Benim iş kezat gibi umarım bakkala kalmam. Eskidir bu Bakkal muhabbeti olurdu böyle forumda. Güler geçerdim eskiden. Dayımın bilgisayarıma bulaşacağı aklıma gelmezdi.

Şaka yapmıyorum ama G4560 + GTX 1080 (uçak :) ) 4K'da az darboğaz yapıyormuş (Donanım Arşivi) istersen 4K monitörlere bak. :) (geçmiş olsun)

Adı Furkan olan birini tanımak güzel oldu şimdi. :D
Bence sen parayı ailenden sessizce topla, internetten al. Bu arada 4K monitörün yoksa Pentium ile GTX 1080 alma. :D
Çok şükür, ben bilgisayar konusunda aileme muhtaç kalmam. Tabii bütçe dışında. :D
Kendini "ben bu işi biliyorum." diye kanıtlarsan, ailen karışmaz. Al şu parayı, na'parsan yap derler.

Kelimelerini düzgün seçmelisin, konuya ilk yorumunu "İkna et ben toplarım, hallederiz abi, beni etiketle sendeyim" şeklinde girersen itici olursun.

Buna benzer olaylar benimde başıma geldi. Tam her şey oldu tamam diyorsun. Son anda bir şey veya birileri çıkıp, her şeyi bozuyor. Bu tür olaylar olunca bütün hevesin yerle bir oluyor. Çok fazla yaşadım bu durumu. :)
Umarım sorununu halledersin. :)

Adı Furkan olan birini tanımak güzel oldu şimdi. :D
Bence sen parayı ailenden sessizce topla, internetten al. Bu arada 4K monitörün yoksa Pentium ile GTX 1080 alma. :D
Çok şükür, ben bilgisayar konusunda aileme muhtaç kalmam. Tabii bütçe dışında. :D
Kendini "ben bu işi biliyorum." diye kanıtlarsan, ailen karışmaz. Al şu parayı, na'parsan yap derler.
Hocam adamlar eski kafa akla değil yaşa bakıyorlar. Para bende olsa neyse...

Max bütçe bilgisayar için 3900-4000
Nanokatalog'da Msi SeaHawk GTX 1080 =2400 TL

Bütçenin 2300'ü dedemden geliyor. 1200'ü dayımdan(bakkal olmayan)
500 de bizden. 1000 TL'ye monitör de alacağız daha biz :)

Yani o imkan da yok. Umarım bakkala kalmam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı