Hayattan memnun musunuz?

Herhangi bir yaratıcıya ve dine inanmadığım için şükretmiyorum. Hayatım genel olarak monoton ve anlamsız bir şekilde boş bir hayat yaşıyorum. Herhangi bir hobim yok, hayal gücüm tükendi, bana aşık olan biri yok, lüks harcamam zaten bu ülkede imkansız. Yemek yiyorum, su içiyorum ve yatıyorum, başka herhangi bir şeyim yok. Kesinlikle memnun değilim, manasız bir hayat yaşıyorum. Olmayacak duaya amin diyen, çalış senin de olur diyen gargamellerden de değilim. Neticede istediğim hayat kalitesine ulaşana kadar gençliğim yok olacak. Hiçbir şey yapmak istemiyorum, tek isteğim yemek ve uyku. Buna alışmaya çalışmak tek gayem.

Peki seni İslam dinine zorla sokmaya çalışan veya baskılayan oldu mu çevrende? Tam olarak nasıl birisin? Sen diğerlerine benzemiyorsun.

Peki seni İslam dinine zorla sokmaya çalışan veya baskılayan oldu mu çevrende? Tam olarak nasıl birisin? Sen diğerlerine benzemiyorsun.
Güzel soru, çevremde beni dine zorlayan herhangi bir kişi olmadı, ancak geçmişte lise döneminde beni dine döndürmeye çalışıp arkamdan da saçma sapan konuşan bir güruh oldu. Ancak umursamadım. Tam olarak nasıl biri olduğumu sana anlatmam oldukça güç, Ancak sosyal medya hesabın varsa sohbet edebiliriz. (Bu arada ilginçtir ki çoğu kişi benim farklı biri olduğumu düşünüyor)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı