_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 150TL bütçem var. Xiaomi Redmi Airdots 2 almayı düşünüyordum. Araştırdığımda Haylou modeli daha çok önerildiğini gördüm. Şimdi bu 2 model arasında kaldım. Kullanım amacım müzik/dizi/film için sadece. Bunlardan başka öneriniz var mı, varsa nedir?
Sarjı 8 saat gitmesi bile yeterli benim için. Pro batarya olarak öndeymiş ama çok da önemli değil benim için. Plus ise ses konusunda daha iyiymiş ama sipariş vermeden önce sizlere sormak istedim. Karasız kaldım, başka bir model öneriniz falan var mı?

Arkadaşlar, 150TL bütçem var. Xiaomi Redmi Airdots 2 almayı düşünüyordum. Araştırdığımda Haylou modeli daha çok önerildiğini gördüm. Şimdi bu 2 model arasında kaldım. Kullanım amacım müzik/dizi/film için sadece. Bunlardan başka öneriniz var mı, varsa nedir?
Sarjı 8 saat gitmesi bile yeterli benim için. Pro batarya olarak öndeymiş ama çok da önemli değil benim için. Plus ise ses konusunda daha iyiymiş ama sipariş vermeden önce sizlere sormak istedim. Karasız kaldım, başka bir model öneriniz falan var mı?

Bütçe yeterse T15 modelini al derim. Batarya önemli değil dersen ikisi arasından tabi ki plus olanı al derim.

Alırken biraz araştırma yapmıştım. T15 modeli bu iki modelden daha iyi. 3-4 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Gt1 pro yu hala aktif olarak kullanıyorum şarj süresi olsun dayanıklılık olsun tavsiye ederim. Ses testlerinde kulaklığı ciddi manada zorlamama rağmen cızırdama veya patlama yapmıyor sesi çok temiz ve düzgün veriyor. Ama burda herkes kendi kulak zevkine göre yazıyor tabi arkadaşımda da plus modeli var o plusu daha çok seviyor ses olarak bende sesini pro kadar sevmiyorum.

GT1 Pro'yu hala aktif olarak kullanıyorum şarj süresi olsun dayanıklılık olsun tavsiye ederim. Ses testlerinde kulaklığı ciddi manada zorlamama rağmen cızırdama veya patlama yapmıyor sesi çok temiz ve düzgün veriyor. Ama burada herkes kendi kulak zevkine göre yazıyor tabii arkadaşımda da Plus modeli var o Plus'u daha çok seviyor ses olarak bende sesini Pro kadar sevmiyorum.

İkisi arasında çok kaldım ama şu an T15 modelini öneriyorlar ve daha iyi olduğunu duydum arasında zaten çok bir fark yok T15 almayı düşünmeye başladım şu an.

GT1 Plus kullanıyorum. Ses kalitesi gayet iyi fakat dokunmatiği çok rahatsız ediyor. Başka modellere yönelmenizi tavsiye ederim.

Ne gibi rahatsız ediyor aslında ben çok kullanmam dokunmatik kısmını zaten bu modeli seçme sebebim dokunmatik olması değil. Hatta başta Xiaomi Redmi Airdots 2'yi alacaktım ama gördüğüm çoğu yorum ikisi arasından Haylou modellerini öneriyorlar. Sadece müzik durdurma ve atlamayı kullanıyorum o kadar zormu.

Bütçe yeterse T15 modelini al derim. Batarya önemli değil dersen ikisi arasından tabii ki Plus olanı al derim.

Alabilirim aslında T15'i çok zorlamaz dediğiniz gibi. T1 Plus ve Pro'dan iyi ise sanırım onu alacağım.
Alırken biraz araştırma yapmıştım. T15 modeli bu iki modelden daha iyi. 3-4 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Galiba bende T15 modelini alacağım yorumlardan sonra. Dip ses sorunu falan var mı ya da sizin gördüğünüz herhangi bir sorun.

İkisi arasında çok kaldım ama şu an T15 modelini öneriyorlar ve daha iyi olduğunu duydum arasında zaten çok bir fark yok T15 almayı düşünmeye başladım şu an.

Ne gibi rahatsız ediyor aslında ben çok kullanmam dokunmatik kısmını zaten bu modeli seçme sebebim dokunmatik olması değil. Hatta başta Xiaomi Redmi Airdots 2'yi alacaktım ama gördüğüm çoğu yorum ikisi arasından Haylou modellerini öneriyorlar. Sadece müzik durdurma ve atlamayı kullanıyorum o kadar zormu.

Alabilirim aslında T15'i çok zorlamaz dediğiniz gibi. T1 Plus ve Pro'dan iyi ise sanırım onu alacağım.

Galiba bende T15 modelini alacağım yorumlardan sonra. Dip ses sorunu falan var mı ya da sizin gördüğünüz herhangi bir sorun.
İşte sorunda o kullanmak istemiyorsun ama kulaklığa en ufak dokunuşunda dokunmatik algılıyor. Dokunmatiği çok hassas ve bir süre sonra sinir bozuyor. Aynı markanın dokunmatik olmayan modellerine yönelebilirsin bence ses kalitesi gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı