Haylou GT1 Şarj Olmuyor

PisaFik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 ay önce Hepsiburada üzerinden Haylou GT1 satın aldım. Dün gayet güzeldi gece şarja takıp uyudum. Sabah şarj olmadığını gördüm. Öğlenden beri şarjda ama tık yok. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Yok olmuyor. Kutuyu şarja taktığım zaman ışık yanıyordu şu an yanmıyor. Galiba kutuyla alakalı bir sorun

Aynı sorunu redmi airdots sol kulaklıkta yaşamıştım. 2 gün sonra iade edip yeniden satın aldım, yeni gelenler sıkıntısız ve yaklaşık 8 aydır kullanıyorum.

Galiba aynısı olucak.
Ölçü aleti ile ölçüm şarj kutusunu 0.1-0.4 gösteriyor. Şarj kutusu ile ilgili bir problem var . Kutuyu nasıl açabilirim bilen var mı?

Son düzenleme:
Bu sorunu nasıl haletiniz benim kutumdada aynı sorun ile karşılaştım ne yapabilirim yardım edermisiniz.
Galiba aynısı olucak.
Ölçü aleti ile ölçüm şarj kutusunu 0.1-0.4 gösteriyor. Şarj kutusu ile ilgili bir problem var . Kutuyu nasıl açabilirim bilen var mı?
Benimde aynısı oldu alalı 2 ay 7gun oldu bu akșam saat 9 civarı kutuyu șarja bıraktım. Aradan 1, 1:30 saat geçti gittim aldım kulaklıklar çalışıyor ama șarj olmamış ilk başta anlamadım sonra kutuyu șarja taktım ışığı yanmıyor. Yardım edin lütfen ne yapabilirim. 2 yıl garantisi var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı