Haylou T15 alınır mı?

PuMaT

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Ürünün yorumlarında bazı kişiler çok iyi derken bazı kişiler çok kötü diyor. İncelemeleri izlediğimde alınası duruyor.

Ürünü Amazon Türkiye'den alacağım kuponla beraber 115TL'ye geliyor.

Kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum. Özellikle oyun konusunda.

Bir de beğenmezsem koşulsuz iade edebilir miyim? Kulaklık kişisel ürün sayıldığından iade edilmeyebilir fakat Amazon bu konuda bana umut veriyor.

Ürünü Amazon Türkiye'den alacağım kuponla beraber 115TL'ye geliyor.
Vur gitsin.
Kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum. Özellikle oyun konusunda.
Kerem Enginar'ın gecikme testine bakabilirsin. Gecikme oyun modu ile yok neredeyse.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de beğenmezsem koşulsuz iade edebilir miyim? Kulaklık kişisel ürün sayıldığından iade edilmeyebilir fakat Amazon bu konuda bana umut veriyor.
🤷‍♂️

Şöyle söyleyeyim şu anda GT1 XR kullanıyorum ve memnunum yakında incelemesini yapacağım zaten 155 TL'ye almıştım. T15 ses yüksekliği ile öne çıkıyor GT1 Pus ve GT1 XR ses kalitesi ile. Ama size115 TL'ye geliyorsa T15 alın iyi bir fiyat.

Hocam bahsettiğiniz kulaklığı kullanıyorum. Ben 160 TL'ye aldım ve fiyatının hakkını verdiğini düşünüyorum.

Bağlantı sorunları yaşadın mı?
Eğer oyun oynadıysan fark edilir bir gecikme var mıydı?
Bağlantı sorunu oluyor arada. 2 kulaklık birbirine bağlanmadan cihaza bağlanınca kapat aç yapıyorsun Bluetooth'u mecburen.

Oyun modunda hiç fark edilmiyor fakat normal modda gözle görülür fark var. Benim sağ kulaklık diğerine göre biraz daha şımarık. Arada ses kayması yapıyor sola göre, bazen de daha çabuk bitiyor sağ kulaklığın şarjı.

Ha söylemeden geçmeyeyim. Eğer ethernet veya 5 ghz modemiyle kullanmayacaksan sakın fps oyunu oynama. Valorantta 20 olan ping 500 leri görüyor. Bazen çıkıp bazen iniyor. Onun için ben ethernet ile kullanıyorum duyduğuma göre 5ghz modemde de sorun olmuyormuş.

Geri
Yukarı