Haylou T15 vs Soundpeats Free2 Classic

Stealth_tv

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5:7500F Asus Prime b650m-k RTX4070SUPER GSKİLL FLARE X5 32 GB RAM 1TBM2 SSD 500GB SATA SSD 1TB HDD
XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Arkadaşlar sizce hangisi daha iyi?

Haylou kulaklıkların kutusu çok çabuk çiziliyor. Kullanırken özen gösterdiğim halde kutusunda çizikler oluşmuş.

Haylou kulaklıkların kutusu çok çabuk çiziliyor. Kullanırken özen gösterdiğim halde kutusunda çizikler oluşmuş.

Bende Free2 clasic var yakınımda da T15 kutu konusunda T15 ağır sebebi büyük ihtimalle bataryasının büyük olması kapağı kırılacak gibi çok güven vermedi bana kulaklıklar arasında ses testi yaptım bence Free2 bir tık daha önde bass konusunda Free2 T15'ten iyi gib beni. Şarjdada ben 5 gün iki kulaklığı günde ortalama 5 saat civarı kullandım 5 gün gitti şarjları. T15 zaten şarjı bitmiyor bataryası büyük. İki kulaklıkta iyi bağlantı mesafesindede neredeyse aynılar aralarında ufak bir bas ve şarj süresi farkı var mikrofonları vs gayet yeterli.

Bende Free2 clasic var yakınımda da T15 kutu konusunda T15 ağır sebebi büyük ihtimalle bataryasının büyük olması kapağı kırılacak gibi çok güven vermedi bana kulaklıklar arasında ses testi yaptım bence Free2 bir tık daha önde bass konusunda Free2 T15'ten iyi gib beni. Şarjdada ben 5 gün iki kulaklığı günde ortalama 5 saat civarı kullandım 5 gün gitti şarjları. T15 zaten şarjı bitmiyor bataryası büyük. İki kulaklıkta iyi bağlantı mesafesindede neredeyse aynılar aralarında ufak bir bas ve şarj süresi farkı var mikrofonları vs gayet yeterli.

Ekleme yapayım dostlar Free2 kulaklıkları T15'e göre bir tık ağır sesi tok diyorum basstan kaynaklı T15'e göre daha fazla hissettiriyor ses yükseliği konusunda Free2 T15 göre daha yüksek seslere çıkabiliyor. Her iki kulaklıkta dışarıya ses vermiyor son seste belki bir tık oda yakınlaşınca dibindeyken geliyor. Alacak dostlara minik bir inceleme yapmış oldum. Teşekkürler knouya yazan herkese.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı