Haylou T15'in FPS oyunlarındaki gecikme süresi nasıl olur?

Destek Lazım

Centipat
Merhaba, şu anda 300 TL olan Haylou T15 bluetoth kulaklığını almayı düşünüyorum. Çok F/P bir ürünmüş gibi gelecek bana fiyatı iki katına çıkmış olsa da hem powerbank almayı düşünüyordum hem kulaklık ihtiyacım vardı. Hem de oyuncu kulaklığı alma ihtiyacım vardı bu kulaklık ikisini karşılıyor ama oyun modu olmasına rağmen Valorant veya CS:GO gibi FPS oyunları oynadığımda bu kulaklık çok büyük gecikme yaratır mı? Aranızda kullanan veya deneyen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1 yıldır kullanıyorum ve powerbank olarak iyi bir kullanım sağlamıyor sadece hayat kurtarıcı olacak kadar. Pwp oyunlarda da gecikme yaşarsın ancak müzik, dizi, film ve Wild Rift gibi oyunlarda çok keyifli oluyor. Ve kulaklığında kutusununda pili çok iyi gidiyor.

Ben 1 yıldır kullanıyorum ve powerbank olarak iyi bir kullanım sağlamıyor sadece hayat kurtarıcı olacak kadar. Pwp oyunlarda da gecikme yaşarsın ancak müzik, dizi, film ve Wild Rift gibi oyunlarda çok keyifli oluyor. Ve kulaklığında kutusununda pili çok iyi gidiyor.

Teşekkür ederim deneme şansınız olursa FPS oyunu oynuyorsanız eğer bir deneyebilir misiniz çok gecikme oluyor mu?

Geçenlerde oyun modu olan bir bluetooth kulaklığın incelemesini izlemiştim, düşük gecikme iddiasıyla piyasada satılan bir modeldi, onda bile 88 ms gecikme vardı. Benim görebildiğim en düşük gecikme ise 60 ms ile bir Edifier modelinde. Yani üst seviye ürünlerde bile bu kadar gecikme varken T15'te bundan çok daha fazla bir gecikme değeri vardır. Enes Özen zamanında bir tablosunu yapmıştı ama şimdi arattığımda sitesi çıkmadı. Yani özetle; rekabetçi FPS oyun oynanmaz. Single player oyunlar oynanabilir, o çok problem değil.

Geçenlerde oyun modu olan bir Bluetooth kulaklığın incelemesini izlemiştim, düşük gecikme iddiasıyla piyasada satılan bir modeldi, onda bile 88 ms gecikme vardı. Benim görebildiğim en düşük gecikme ise 60 ms ile bir edifier modelinde. Yani üst seviye ürünlerde bile bu kadar gecikme varken T15'te bundan çok daha fazla bir gecikme değeri vardır. Enes özen zamanında bir tablosunu yapmıştı ama şimdi arattığımda sitesi çıkmadı. Yani özetle; rekabetçi FPS oyun oynanmaz. Single Player oyunlar oynanabilir, o çok problem değil.

Zaten Enes özenden bakarak geldim ve gecikme süresine baktığımda saniyenin 10 1 yani 10 salise gecikme veriyordu kulaklık ve bu tabletten PUBG oynarkendi kendi laptopumda da aynı sürede gecikme verirse yeteceğimi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı