Hazar Ergüçlü soykırıma destek verdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ez1BKNzWQAQhXYD.jpg

Sözde ermeni soykırımına destek veren hazar ergüçlü Instagram Story'sıne "bazı yaralar zamanla iyileşmez" sözü ile paylaşım yaptı benim de şahsen tepki verdiğim bu konu hakkında sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum?

Kaynak;Oyuncu Hazar Ergüçlü'den skandal 1915 paylaşımı. İşte sildiği paylaşım

Tepkilerden sonra silmesi daha ilginç. Bir fikrin varsa arkasında dur, tepki alacağını bilmiyor muydun yani? Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın diye bir söz vardı. Bu ülkede kimler neler söyleyip televizyon kanallarında gezinmeye devam etti, iki seneye bu paylaşımı da unutur, ablayı izlemeye devam ederiz.

Bu cahillerin ünlü olup TV'ye çıkma sebebi aa benden cahiller var demek için bence.

Tepkilerden sonra silmesi daha ilginç. Bir fikrin varsa arkasında dur, tepki alacağını bilmiyor muydun yani? Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın diye bir söz vardı. Bu ülkede kimler neler söyleyip televizyon kanallarında gezinmeye devam etti, iki seneye bu paylaşımı da unutur, ablayı izlemeye devam ederiz.
Tamamen katılıyorum hocam çok doğru bir yorum yaptınız yine de bu ablamızı izlemeye devam ederiz ne yazıkkı.

"Soy kırım" üzerine kurulu bir devlet, delili bile olmayan "soy kırımı" kabul edince sorun olmuyor. Aksine, düşünce akımına kapılan tatlı su solcuları türüyor.

Ne kadar ilginç değil mi? Bağımsız insanlar tarafından kurulacak kurulda tartışalım dedik red ettiler. Şimdi ağlıyorlar...

Ermeni, Yunan ve Rum nefretine anlam veremiyorum. Şöyle Türk öldürdük diye kitap yazarken, askeri ve siyasi propaganda yaparken sorun olmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı