Hazır PC alınır mı?

WingenTer

Hectopat
Ben sınavımdan sonra PC almak istiyorum. Bu yüzden tanıdığıdıklarıma sordum bazıları hazır al dedi. Bazıları toplama al dedi, ben de biraz araştırdım ve sonuç olarak hazır pclerin daha ucuz olduğunu gördüm ve bunu bir arkadaşıma sordum. Dediki hazır pcleri güçsüzleştiriyorlar(Bitcoin minig gibi) bu doğru mu? Ve hazır sistemmi alınmalı toplama mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sınavımdan sonra PC almak istiyorum. Bu yüzden tanıdığıdıklarıma sordum bazıları hazır al dedi. Bazıları toplama al dedi, ben de biraz araştırdım ve sonuç olarak hazır pclerin daha ucuz olduğunu gördüm ve bunu bir arkadaşıma sordum. Dediki hazır pcleri güçsüzleştiriyorlar(Bitcoin minig gibi) bu doğru mu? Ve hazır sistemmi alınmalı toplama mı?
Toplama alırsan daha pahalıya gelir fakat hazır sistem alırsan daha ucuza gelir. İyi bir hazır sistem alırsan katkısı büyük olur.

Hazır alınmalı ama bütçe ver yardımcı olalım en güzeli. Hazır almada indirim olma ihtimaliyle daha ucuz olma ihtimali var.

Tamamen sana bağlı aslında. Eğer toplayabileceğine inanıyorsan bence toplamalısın çünkü donanımları bir araya getirmek daha haz verici. Ama uğraşamam dersen tabi ki hazır al. Güvenilir sitelerden toplarsan bu gibi sorunlarla karşılaman olanaksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı