HD 6350 sistem açılır açılmaz geri kapanıyor

AbuzerDemirci

Hectopat
Bilgisayar açılır açılmaz geri kapanıyor sonra tekrar açılmaya çalışıyor tekrar kapanıyor sorunun ne olduğunu anlamadım. Sorun hangi parçadan kaynaklanıyor olabilir ve sistemimi yükseltmiştim ikinci elden parçalar almıştım Power Supply fanı dönmüyordu ancak çalışıyordu bilgisayar ısınmadığı içinde umursamıyordum.
Sistemim:
Intel Core i5-3470
MSI P67A-G45 B3
AMD Radeon HD 6350
8 GB 1333 MHz Ram
500 GB HDD
PSU: Gigabyte Odin 470

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar açılır açılmaz geri kapanıyor sonra tekrar açılmaya çalışıyor tekrar kapanıyor sorunun ne olduğunu anlamadım. Sorun hangi parçadan kaynaklanıyor olabilir ve sistemimi yükseltmiştim ikinci elden parçalar almıştım Power Supply fanı dönmüyordu ancak çalışıyordu bilgisayar ısınmadığı içinde umursamıyordum.
Sistemim:
Intel Core i5-3470
MSI P67A-G45 B3.
AMD Radeon HD 6350.
8 GB 1333 MHz RAM.
500 GB HDD.
PSU: Gigabyte Odin 470.

Açılıyor birkaç saniye sonra ya da kiliti açtıkdan birkaç saniye sonra kapanıyorsa güvenli modda dene bende de Kaspersky yüklediğimde oluyordu ve sildiğimde sorun çözülmüştü bir programdan dolayı da olabilir.

O ekrana varamıyorum maalesef bilgisayar MSI logosunu gördükten sonra Windows logosu dönmeye başlayacağı sırada elektrikler kesilmiş gibi kapanıyor tekrar açılmaya çalıştığında MSI logosu görünmeden tekrar kapanıyor ve tekrar açılmaya çalıştığında ekrana görüntü gelmiyor sürekli reset atıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı