HD 7850 alınır mı?

1 gb modelini bilmem ama 2 gb alınabilir eğer çok üst düzey bir beklentin yoksa işimi görsün yeter kafasında isen. BENCE

Bence çok eski bir kart. CS Valorant oynatacağını bile sanmıyorum. Oynatırsa bir LoL oynatır. Ama bütçen aşırı kısıtlıysa ve sistemin anca bunu kaldırıyorsa belki olabilir. Kart 580 liraya pahalı mı ucuz mu bilmiyorum ama eski kartların piyasasını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz araştırma yapmadan bir şey söylemeyin bence. Videodaki 2 GB olan modeli bu arada.

Hocam lol oynuyorum sadece xeon e5430 işlemcim var en fazla 750 lira bütçe çıkabilirim tavsiyeleriniz olursa link atabilirmisiniz baska kartlar için

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz araştırma yapmadan bir şey söylemeyin bence. Videodaki 2 GB olan modeli bu arada.

Bu 2 GB olan versiyon ve karta kıyasla yanında hayvan gibi işlemci ve RAM'ler var. Ama yine de fena performans değil.Ama bu kartı alacak arkadaşın Ryzen 7 5800 işlemcisi olduğunu sanmıyorum :D

Hocam lol oynuyorum sadece xeon e5430 işlemcim var en fazla 750 lira bütçe çıkabilirim tavsiyeleriniz olursa link atabilirmisiniz baska kartlar için
Sadece lol oynayacaksan onu oynatır kanka ama onun dışında beklentin olmasın.

Alınır hocam benim bizzat aldım ve kullandım kart kendisi LoL CS:GO Valorant rahat oynarsın GTA 5 1080p de 115 FPS alıyordum Low ayarlarda ama.
Gidip R7 240 GT 730'a GB yüksek diye kanmayın.

Geri
Yukarı