HD7750 ve 350 Watt PSU

cass16 sen ne diyorsun ya D: mevsres haklı , elinde sonunda PSU alacak diye bir neden olamaz kardeşim.

Şuan PSU alması gerekmiyor neden alsın neden ? Yeni PSU olmadan da kullanabilir. Neden harcama yapsın . Adam gerek var mı diyor . Elinde sonunda alacaksın diyorsun :D

Kartın belleği önemli değildir ancak almışken 2 GB bir model almakta fayda görüyorum ben. Çünkü bazı oyunlar Ultra ayarlarda belleği tamamen doldurabiliyor.

Yeterli paranız varsa tabi ki 2 GB'lık modellere bakabiliriz.

Ya biz ne diyoruz sen ne diyorsun. Eğer yetmezse sistem kendini sürekli kapatıcak.

Powercolor HD 6850 + 500 W Xilience PSU alıcam arkadaşlar. Toplamda 350 TL'ye halledicem. Belki 2.el HD 6870 bulursam 250 TL'den alabilirim. Yalnız HD 6850 Powercolor Overclock konusunda sıkıntı yaşatır sanırım. Bilgisayarkurdu Sapphire HD 6850 260 TL'ye nerede gördün, link gönderebilir misin? Sapphire seçmem daha iyi olur sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır 6870 300 lira zaten. Hiç bulaşma bence ikinci eline. Şansına iyi de çıkabilir, ama kötü çıkarsa üzülürsün.
Bu arada 4670 kartı 350 watt tek kanal 15 amper psu ile çalıştırmışlığım var. Güç tüketimleri aynı. Kaldı ki senin psu çift kanal, toplamda 26 amper vermez ama 18 falan çıkar herhalde hiç olmazsa.
Başkaları yetersiz psu ile çalıştırdı diye sen de çalıştırabilirsin anlamı çıkmaz ama, sende patlayabilir.
Birde yükseltme yaparken uzun adımlar atmak gerek. işlemcin nedir bilmiyorum ama 6870 7750'yi katlar o kesin.
İyi bir karar verdiğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
Powercolor HD 6850 + 500 W Xilience PSU alıcam arkadaşlar. Toplamda 350 TL'ye halledicem. Belki 2.el HD 6870 bulursam 250 TL'den alabilirim. Yalnız HD 6850 Powercolor Overclock konusunda sıkıntı yaşatır sanırım. Bilgisayarkurdu Sapphire HD 6850 260 TL'ye nerede gördün, link gönderebilir misin? Sapphire seçmem daha iyi olur sanırım.
Konu biraz eski, önceden yorum yazmışım galiba.
Sapphire HD6850 satılıyordu 260TL'den tabi şuan bu kartların yerini yeni nesil kartlar alıyor.
Gidip de 6000 serisi alınmaz şuan. Arkadaşın lafını dinle 7000 serisi bir kart al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı