HD7770 Ekran Kartı performansı ?

pixstudio

Kilopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayarıma ekran kartı almayı düşünüyorum. Ve bu yüzden ekran kartı arayışı içine girdim. İnternette Sapphire HD7770 Edition GDDR5 1GB 128Bit adlı ekran kartının test videolarını izledim. Ve bana yetecek bir ekran kartı olduğunu düşünüyorum. Yani ekran kartına çok fazla bütçe ayırmadığım için uygun birşey. Bir de size soralım. Bu ekran kartı sizce nasıl ?

Birkaç test videosu ;

Crysis 3:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BattleField 4:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

FarCry 3:

BattleField 3:

Watch Dogs:

Ve bu da test videolarının listesi;

Örneğin bunu alabilirsin. Daha güncel bir kart. Maalesef ülkemizde R7 250X olmadığı için bu önermek zorundayım.

Çok teşekkür ederim. :) Peki bu önerdiğiniz kartın performansı ortalama nedir ? Bu arada diğer arkadaşlar'da farklı ekran kartı önerebilir. :)

Kardeşim performansı iyi olur, ultrada 50 60 FPS oynarsın tamam da video çekeceksen alma, seni bayağı götürür bu ekran kartı ama video çekeceğim diyorsan Asus GTX 980 Strıx O.C edition modelini alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Efkan kardeşim naptın ya. :) :) Ekran kartına çok fazla bütçe ayırmak istemiyorum dedim gittin 2 bin tl'lik kart önerdin. :) :) Daha uygun benim konuda bahsettiğim gibi fiyatı düşük bir kart önerebilirmisin ? Cidden yardımınıza ihtiyacım var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı