HD7850 Ekranda Beyaz Çizgiler Var

Xtreme6161

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar. Sistemim şöyle:
E6500 Dual Core 2.93
2GB+4GB DDR3 1333MHZ Ram
GA41M COMBO Anakart
600W PSU
HD7850 1GB

Ekran kartı driveri yüklemeden önce bir sıkıntı yok ama driveri kurunca Windows 7 hoş geldiniz yazısına gelmeden ekranda beyaz çizgiler gelip gidiyor. Sonra AMD ekran kartı ayarlara girince aygıt yöneticisinden kartın detaylarına girince ekran özelliklerinden algıla deyince ekranda beyaz çizgi anlık gelip gidiyor. Açıkçası bundan rahatsız oluyorum sorun belki kartta değildir diye PSU, anakart, HDD değişip açtım sistemi aynı durum sorun kartta ama ne olduğunu anlayamadım.

Bu forumdaki arkadaşlarım ve Recep abinin bilgisine güvendiğim için bu hesabı hortlattım. İnşallah yardımcı olursunuz.
Yardımlarınız için teşekkür ederim, başka konu olsa 30dk da yanıtlanır.

Son düzenleme:
Merhaba mesajını şimdi gördüm. Yaşadığın sorun tahminimce Chipset arızası benzer bir sorunu arkadaşın R9 270X kartında yaşadık, gerçi onunki daha beterdi. Güvenilir ve sağlam bir chip tamircisine götürün soruna baksınlar ve fiyat alın. Bir ekran kartı fiyatı çekeceklerse zaten hiç yaptırma başka kart alırsın.

Merhaba mesajını şimdi gördüm. Yaşadığın sorun tahminimce Chipset arızası benzer bir sorunu arkadaşın R9 270X kartında yaşadık, gerçi onunki daha beterdi. Güvenilir ve sağlam bir chip tamircisine götürün soruna baksınlar ve fiyat alın. Bir ekran kartı fiyatı çekeceklerse zaten hiç yaptırma başka kart alırsın.
Yanıtınız için teşekkür ederim, kartı ikinci el aldım geri vereceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı