HD7850 ikinci el paket içeriği

Daha fazla  
İnternette ekran kartının açılış videolarını izledim içinde DVI-VGA dönüştürücü ve başka malzemelerde vardı ama adam sadece ürünün kendini yollamış videoyu izleyerek önemli olup olmadıklarını söyler misiniz? Birde DVI-VGA dönüştürücünün kalite farkı var mı ? En iyisi hangisidir belirtirseniz sevinirim. (y)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski bir ekran kartı yanındaki malzemelerin olmaması normal. VGA adaptörlerinin pek özelliği yok 3TL civarına alabilirsin. Birde merak ettim ne kadara aldın bende o modellere bakıyordum da eski PC için.

İnternette ekran kartının açılış videolarını izledim içinde DVI-VGA dönüştürücü ve başka malzemelerde vardı ama adam sadece ürünün kendini yollamış videoyu izleyerek önemli olup olmadıklarını söyler misiniz? Birde DVI-VGA dönüştürücünün kalite farkı var mı ? En iyisi hangisidir belirtirseniz sevinirim. (y)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Almadan sormanız gerekli idi hata sizde, ,landa belirtilir genelde normal bir durum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı