HDD BIOS'da gözüküyor ama PC'de görünmüyor

bekotr05

Hectopat
Nasıl çözebilirim? Bilmediğim birçok seçenek var. İnternette de baktım fakat bilgiler çok karmaşık. Yardım edebilir misiniz?
1567288492640.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt tarafta biri 1 TB digeri 500 GB olan iki disk var gorunuyor. 1 TB olani sisteme yeni takmissiniz. Uzerinde hic bolum yok. Kullanabilmek icin once bolum olusturulmasi gerekli. Siz bu diski 2. disk olarak veri depolamada mi kullanacaksiniz? Yoksa ilk diskin yerine isletim sistemini buraya mi kurmak amaciniz?

Alt tarafta biri 1 TB digeri 500 GB olan iki disk var gorunuyor. 1 TB olani sisteme yeni takmissiniz. Uzerinde hic bolum yok. Kullanabilmek icin once bolum olusturulmasi gerekli. Siz bu diski 2. disk olarak veri depolamada mi kullanacaksiniz? Yoksa ilk diskin yerine isletim sistemini buraya mi kurmak amaciniz?
Hocam anlatırken çok kafa karıştırmışsınız.

Tek yapman gereken 931GB lık ayrılmamış alanın üzerine gelip yeni basit birim oluşturman.

Merhaba, aynı konu Sosyal ve Technopat üzerinde tartışılmış.

GPT diske dönüştür seçeneğiyle devam edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı