HDD değişti, bilgisayar kapanıyor

Rezzan

Hectopat
Daha fazla  
Toshiba laptopu garantiye yolladım. Harddisk değişimi için 20 iş gününden geçti ama değiştirip yolladılar, ama bilgisayar tık diye gücü kesip kapanıyor. Isınma felan hiç bir şey yok. Nasıl yapabilirim? Garantiye yollarsam bir ay daha bekletirler yollamak istemiyorum. 1 bucuk senenin 3 4 ayı garantide geçirdi zaten. Nasıl düzeltebilirim? Finaller projeler var garantiye yolllayamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Toshiba laptopu garantiye yolladım. Harddisk değişimi için 20 iş gününden geçti ama değiştirip yolladılar, ama bilgisayar tık diye gücü kesip kapanıyor. Isınma felan hiç bir şey yok. Nasıl yapabilirim? Garantiye yollarsam bir ay daha bekletirler yollamak istemiyorum. 1 bucuk senenin 3 4 ayı garantide geçirdi zaten. Nasıl düzeltebilirim? Finaller projeler var garantiye yolllayamam.
Ayıplı ürün diye para iadesi iste. Bunu istemen için şartlar oluşmuş mu kontrol et. Benim tahminim 2-3 defa iade hakkı kazanmışsınızdır. :) geçmiş olsun.

Garantisi var gittim ama belge felan var mı dedi tüketici haklarını ama tam olur gibi davranmadı oradaki memur ama daha şikayeti yazıp vermedim kısaca anlattım

Garantisi var gittim ama belge felan var mı dedi tüketici haklarını ama tam olur gibi davranmadı oradaki memur ama daha şikayeti yazıp vermedim kısaca anlattım
Bildiğim kadarıyla 20 iş gününü geçtiyse zaten şikayette bulunabiliyorsun seni mağdur bıraktılar diye tabi hafta sonu ve resmi tatiller harici 20 gün olması lazımdı.
Anladığım kadarıyla ürün 2-3 kere garantiye gitti ''1 bucuk senenin 3 4 ayı garantide geçirdi zaten.'' ve hala sorunun devam ediyorsa garantisi dururken şansını bi dene derim !

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı