HDD düzgün çalışmıyor

semihbakrac

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Laptopum için yeni hard disk aldım Seagate 1TB Ancak düzgün çalışmıyor. Bazen de düzgünce çalışıyor. Hard diskte hiçbir işlem yapamıyorum. Ne dosyalara girebiliyorum ne de başka bir şey. Windows gezgini hata veriyor, Windows direkt hata veriyor anlamadım. Kaspersky'a tarattım ancak tehdit bulmadı. HDD iade veya değişim talep etsem kabul görür mü? MediaMarkt'dan aldım. Bad sector taraması için uygulama indirdim HDD'ye bastığımda yanıt vermiyor dedi o da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopum için yeni hard disk aldım Seagate 1TB ancak düzgün çalışmıyor. Bazen de düzgünce çalışıyor. Hard diskte hiçbir işlem yapamıyorum. Ne dosyalara girebiliyorum ne de başka bir şey. Windows gezgini hata veriyor, Windows direkt hata veriyor anlamadım. Kaspersky'a tarattım ancak tehdit bulmadı. HDD iade veya değişim talep etsem kabul görür mü? MediaMarkt'dan aldım. Bad sector taraması için uygulama indirdim HDD'ye bastığımda yanıt vermiyor dedi o da.

Görev yönetisini aç, performans kısmının ekran görüntüsünü atın.

Görev yönetisini aç, performans kısmının ekran görüntüsünü atın.
Şu anda tarama yaptırıyorum. Düzgün çalışınca kontrol edeyim dedim tarama bitince yeni ss atarım
1620237187670.png

Şu anda tarama yaptırıyorum. Düzgün çalışınca kontrol edeyim dedim tarama bitince yeni SS atarımEki Görüntüle 1009163

HDD 300 MB mi okuyor? Maşallah.
Bunu deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı